Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Lady_B, powodzenia,owocnej terapi

 

-- 01 wrz 2011, 07:41 --

 

Ja też narazie.Niebedę tu ślęczęć bo to i tak nic nie daje,zresztą zaraz mi laptop pójdzie bo cały gorący jest.Pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie i nie wiem gdzie zapytać, ale tutaj chyba można wszystko jak tak patrze.

gdzieś widziałam kiedyś, ale nie wiem czy tu na forum, czy w necie, rozpiska taka zaburzeń, rozpisane te wszystkie f20, f50 itd., nie umiem tego znaleźć, a by mi się przydało, jakby ktoś mógł pomóc i podesłać linka, byłabym wdzięczna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę, napiszcie, że po ugryzieniu mrówki albo komara można mieć 2,5-centymetrowy czerwony okrągły ślad biały w środku!!! bo się zeschizowałam, że znowu mnie jakoś niezauważenie kleszcz ugryzł, nie chcę mieć świeżej boreliozy, wystarczy mi już przewlekła!!!! boję się... :( kurcze, nie pamiętam, żeby mnie cokolwiek ugryzło, a wstaję rano, patrzę i na ręce takie coś. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, taaak... jutro na 8 mam indywidualną... i chyba o tym będziemy gadać...

najgorsze jest to że ubrałam się dziś w sukienkę i cienkie legginsy z koronką i jak wracałam to myślałam tylko o tym że ubrałam się zbyt wyzywająco i bałam się chociaż wiedziałam że nic mnie po drodze takiego nie może spotkać w biały dzień ale mimo wszystko :(

 

Neu(e)rotyk, to fajnie że masz dobry dzień... zaraź mnie tą japońską chorobą "jebiemieto"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neu(e)rotyk, to fajnie że masz dobry dzień... zaraź mnie tą japońską chorobą "jebiemieto"

Ale do wszystkiego związanego z "jebaniem" potrzebny jest bezpośredni kontakt fizyczny. ;):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×