Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień czy Dobry??...to się okaże, ale zaczął się przebudzeniem przez naszego Cziko.

Ja też kawy prawdziwej nie pijam od dawna, ale rozsmakowałam się w kawie Ince, która ma nie tylko ciekawe walory smakowe, ale jeszcze sporo błonnika, ułatwiającego przemianę materii. Nie dodaję mleka. Rano i wieczorem wypijam kubek. Polecam spróbować.

U mnie od rana za oknem pracuje mnóstwo kosiarek /koszenie trawy/, hałas okropny, trochę denerwujący. Ale co można poradzić????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Ja również kawy nie pijam. No może raz na ruski rok, bo mamy w domu całkiem fajny ekspres ciśnieniowy.

U mnie w oddali też słychać jakieś kosiarki, ale na szczęście jest na tyle daleko by nie przejmować się tym.

 

:)

Jedyne co pozostaje to...czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, ja nie mogę zbyt często pić zielonej herbaty, bo wysusza mi bardzo śluzówkę/może to kwestia wieku??Mówię poważnie/. Lubię wszystkie herbatki ziołowe, owocowe, ale takie z prawdziwymi owocami, a nie aromatyzowane. Mam też problem z herbatą czerwoną. Nie czuję się po niej dobrze, mam mdłości/??/. Dobrze toleruję herbatę białą, jednak jest dość droga. Czasem jednak kupuję 10d i delektuję się nią :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, tak też myślę. Mój Mąż nie może spać po choćby jednej filiżance zielonej herbaty, a kawa prawdziwa tak na Niego nie działa. Każdy organizm inaczej reaguje...po prostu tak jest. Dlatego trzeba poszukiwać tego, co dla nas najlepsze.

Ja znakomicie reaguję na zioła.

Ostropest,o którym kiedyś wspominałam i który zażywam ja i mój Syn, bardzo mi pomaga i Jemu również. Szczególnie, że On też zażywał mnóstwo leków na tarczycę, które obciążają mocno wątrobę. Długo nad Nim pracowałam, aż w końcu udało się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominiko92, nie świadectwa, ukończone szkoły świadczą o naszym intelekcie, poziomie itd..

Znam mnóstwo osób, które dzięki pracy własnej, głodzie wiedzy, wielu zainteresowaniom są mega profesjonalistami, mają naprawdę coś do A powiedzenia, a na dodatek zarabiają niezłe pieniądze.

Znam tez takich z tytułami różnymi, którzy poza wiedzą teoretyczną, pojęcia o życiu nie mają.

Przyjdzie Twój czas, zaczniesz realizować swoje plany i potrzeby.

Bądź cierpliwa i sprawiedliwa dla siebie, bo nic nie dzieje się bez przyczyny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, wiem, ale bez papierka jest w życiu ciężko..:( Miałam kiedyś wielkie ambicje..:( Eh już mam łzy w oczach chyba dziś będę unikać wychodzenia żeby się nie narażać na widok tych wszystkich dzieci i młodzieży i myślenia o tym ile straciłam..choć chyba już za późno i tak mam już te wszystkie obrazy w głowie z przeszłości..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×