Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Sad_Bumblebee, dokładnie :) a jutro chyba jakaś imprezka się szykuje, chociaż nie wiem, może przyjaciel mnie wkręca, bo on tak lubi. ale przyjaciółka wraca i może idziemy na działkę ;o a właśnie. kiedy my się widzimy ? niestety jutrzejszy dzień, to cały mam zawalony z powodu przyjazdy przyjaciółki, ale każdy inny dzień mi pasuje, prócz czwartku, bo widzę się wtedy z terapeutą, chyba że chcesz ze mną iść :lol: trza się poznać, póki mam ochotę i siły tyle. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sad_Bumblebee, ja i bym z chęcią zaczekała na Ciebie... chciałabym się dowiedzieć, jak Ci było. jeśli jest tam jakiś korytarzyk, na którym można usiąść, to poczekam na Ciebie. jak wejdziesz, to posłucham muzyki na słuchawkach i się nie będę nudzić. :smile: jeśli chcesz...

to na pw mi napisz o której chciałabyś się spotkać w ten wtorek i gdzie - tak jak pisałyśmy? wsiadłabym w 31 i wysiadła na przystanku Garbaty mostek, a Ty byś tam już na mnie czekała... ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Beaty 2proof i Rafała Alienated ;):lol: , Jeziorko Daisy :idea::idea::arrow::idea: :

 

-- 28 sie 2012, 23:26 --

 

nie wiem jak mogłam nie trafic, po prostu wstyd i żenua bo to tak blisko ech :hide:

Heh :!: Gdybym wiedział, że tam tak fajnie, byłbym z pewnością bardziej zmotywowany do dłuższego spaceru... Ale w dalszym ciągu jestem zdania, że chodzenie po omacku przez obcy mi las w środku nocy nie jest najlepszym z pomysłów :D

Jeszcze pewnie będzie okazja zimą też ładnie wyglada jeziorko więc spko Rafał i dziekuje za rozmowę tel. była mi potrzebna. ;):P

 

te budowle tam są fajne ala zamki z Wiedźmina a to zalany kamieniołom z podwójnym dnem i ludzie tam się kąpią ,ale nie wolno często ktoś się topi, ale posiedzieć i pogadać to miejsce urocze.

 

-- 03 wrz 2012, 00:46 --

 

a własciewie to dopiero sie doczłapałm na foruma po calym dniu zawiechy związanej z okiem ratunku, jutro lekarz ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×