Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

dzieńdoberek ;)

Svafa, co Ty spać nie możesz co tak wcześnie na nocnych darkach piszesz i tutaj ;):?:

Nie umiem żebyś wiedział,szkoda życia na spanie ;)

 

-- 13 sie 2012, 13:03 --

 

witaj śpiochu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie moje przemyślenia w temacie, który pewnie za wielu nie interesuje ale kurde jak słyszę tow wszystko to się denerwuje na temat amber gold i inne takie;

Czy lichwa nie jest przypadkiem karalna pod groźba kary w Kodeksie Karnym chyba jest i czy zerwanie umowy grożące 40% procentową kara nie powinno być zakwalifikowane jako lichwa . Jednak tak a wszyscy wiedza ,ze zapisy znajdujące się w umowie a niezgodne z prawem sa obciążone błędem prawnym przez co nie obowiązują i chyba wszyscy prawnicy o tym wiedzą i nikt o tym nie powie,że ludzie są wprowadzani w przysłowiowe maliny i ze nawet jak coś podpisali to niekoniecznie to musi obowiązywać bo jak może obowiązywać zapis niegodny z obowiązującą ustawą. I tutaj wszyscy milczą a ludzie, którzy podpisują umowy nie mają obowiązku znać przepisów prawnych. Urzędnicy państwowi jak prokuratorzy powinni i nic nie robią w sprawie, witamy w Polsce w państwie trzeciego świata gdzie każdy udaje głupka i nikt nie chroni przeciętnego obywatela. To samo tyczy się zresztą umów podpisywanych z biurami podróży, które często drobnym druczkiem maja na dole jakieś klauzule, ale te klauzule są niegodne z obowiązującym prawem.O tym ,że człowiek skazany wyrokiem 5 lat nie może zasiadać w zarządzie a spółka powinna wykazywać upubliczniony wykaz finansowy i jeszcze parę spraw, które nie powinny mieć miejsca i nikomu to nie przeszkadzało to w jakim my państwie żyjemy mafijnym, nieskutecznym prawnie, coś nie halo jest w tym kraju a później się tak kończy właśnie jak przez ostatnie miesiące.Nikt nie przestrzega prawa i wszyscy o maja gdzieś.

Tak mnie trochę poniosło po prostu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje największe problemy z bezsennością minęły. W latach 2010-2011 nie przespałam normalnie żadnej nocy. Dopiero od ubiegłego roku, od lipca, kiedy zmieniliśmy miejsce zamieszkania /poprzednie to Grójecka, W-wa, miejsce ogromnego natężenia ruchu, hałasu, koszmaru/, ta sprawa rozwiązała się. Poza tym trochę uporządkowałam swoje myśli, powracam powoli do równowagi wewnętrznej, harmonii, dzięki relaksacjom, które ułatwiają zasypianie, nawet po ciężkim dniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, :mhm: ,

Bezsenność pogłębia depresję, stany lękowe, osłabia funkcjonowanie organizmu.To jest bardzo poważna sprawa. Nie można tego bagatelizować. Ja zaniedbałam tę sprawę i dlatego/m.in/ moja nerwica "odrodziła się" po ponad 30 latach z siłą większą niż kiedykolwiek.

 

-- 13 sie 2012, 15:34 --

 

Svafa, Bajm Noc po ciężkim :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×