Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Miło mnie widzieć :shock: czy to na pewno pisze moja siostra ? :lol: jeśli tak , to u mnie w porządku , niedługo idę na prawko by zdać i tym samym nie dawać więcej powodów siostrze do wyśmiewania się ze mnie :D a u siostry ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo no to w koncu! Tylko nie zabij żadnej latarni tym razem! (skoro tak, to muszę ponabijać się póki mam czas xD) a kiedy dokładnie? Będę wtedy trzymać kciuki albo zapale Ci znicza na cmentarzu :mrgreen: u siostry klawo, jutro wstaje wcześnie rano, jedzie do lekarza z mamą, potem na terapie i na zakupy, bo znowu odczuwam radość z takich pierdól :mrgreen::mrgreen::mrgreen: wieczorem na basen, dzień pełen wrazeń :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- 12 sie 2012, 20:33 --

 

Btw, bracie Ty też mógłbyś zmienić awatar :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Dokładnie nie wiem bo muszę się zapisać , ale zrobię to niebawem ;) no i dobrze , że siostra taka szczęśliwa , tylko na ten basen to chyba do Krakowa ? bo w Myślenicach to co najwyżej jezioro jest :mrgreen: chociaż te Myślenice to wcale nie jest taka wiocha jak myślałem , bardziej miasteczko , ale Łochów piękniejszy :mrgreen:

Awatar ładny mam , tylko siostra ma tą siksę co to jej chłop kozy z nosa o dzieci wyciera :roll::mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×