Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, Zamiast hostii, będe po środku ołtarza przyrządzał publicznie (jak ten Makłowicz :D) świętą jajecznicę, a potem będziemy "brali i jedli z tego wszyscy" :D

 

P.S. Nie dostaniemy przypadkiem zaraz po "oscie" za obrazę czyichś uczuć religijnych ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, Mnie ten wątek też bawi :D Swego czasu napisałem w nim ambitniejszego posta, jeszcze jako bohdan30, ale potem już tylko w nim żartowałem :P W sprawie osta pogadaj z Wszechmocnym Amonem :D Wszystko da się załatwić ;)

 

Kiya, Przykro mi, ale jajecznicę ch*j strzelił :P Zagadałem się z Bellatrix i mi się przypaliła :D Musisz sobie na szybko zorganizować jakieś kanapki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, Mówisz, że taka z Ciebie Famme Fatale ? ;) Zaczyna się od przypalonej jajecznicy, a kończy ... - aż strach pomyśleć :P Mityczna Puszka Pandory to przy Tobie niewinne pudełko z czekoladkami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jajecznica się przypaliła, lodówka świeci pustkami, więc w sumie możesz mnie troche podokarmiać, jak tego bezpańskiego pieska marznącego w styczniowym mrozie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×