Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Lady Em., medikamenty oblegane. U mnie np. na górnictwo są 2 osoby na 1 miejsce, ale na elektrotechnike czy IŚ tylko 0,5 na miejsce. Także spoko, zero dzikiego zachodu. A co do teorii obwodów - to fakt, tak samo podobno metrologia. Znajoma mówiła, że na labach wprowadzających dostawali maszyne jakąś, do tego instrukcje po rosyjsku i musieli sprawozdanie potem pisać. :D

 

-- 09 maja 2012, 17:31 --

 

Ale matma, fiza i chemia na każdym technicznym są na pierwszym roku. Później zależnie od kierunku. Ale jak nie ma, to trzeba walić, bo warunków nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krul, ech to mnie nie pocieszasz... Mam nadzieję że się dostanę (i utrzymam)... :roll: Hihi to teorię obwodu na energetyce na bank będziesz miał :smile: nic przyjemnego :P ha, na laborkach mają też takie śmieszne maszyny i sprawdzają natężenie czy coś ;)

Mam nadzieję że na pielęgniarstwie nie będzie chemii :zonk: choć z tego co widziałam na pierwszym roku są takie przyjemne przedmioty jak anatomia, mikrobiologia, patologia... :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., nie, nie, tam nie ma teorii obwodów. Teoria jest na elektronice i pokrewnych (elektrotechnika, elektronika, elektronika i telekomunikacja) na energetyce tego nie ma. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, mam spróbować.. w przyszły czwartek..w piatek mam z chłopakiem pojechać na próbę, zobaczymy jak będę się czuć w poniedziałek to omówimy i wtedy może w czwartek..ale boję się..

 

Lady Em., taa pewnie potem wstanie i mi powie że źle się czuł i dlatego spał.. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, dzięki, na razie staram się o tym nie myśleć bo... :zonk::zonk::zonk:

 

Lady Em., a weź..wkurza mnie to! skoro śpi pół południa to ciekawe jak uśnie w nocy? i jak pójdzie potem do pracy? ale niech robi co chce :evil::evil::evil: ugotowałam zupę, to też nawet talerza nie zjadł sama tego nie zjem wszystkiego :evil: potem znowu się będzie wylewać .. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×