Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

no jeden, jeden. a co do górnictwa - kasa może i dobra, ale żeby iść wyżej trzeba mieć znajomości, jak wszędzie. poza tym, to żaden luksus zarabiać 4 tyś. miesięcznie, gdy co dzień trzeba ileś set metrów pod ziemię zjeżdżać ze świadomością, że można nie wrócić. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krul, hehe, ja bym za tyle wyjeżdżała :P choć fakt faktem że to dość ciężka praca, ale po studiach - rozumiem inżynierskich - będzie to bardziej praca intelektualna ;)

Zazdroszczę że wybierasz się na polibudę :105:

dominika92, łii, też muszę sobie wyregulować :mrgreen: ale nigdzie nie wychodzę więc mi się nie chce... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izzie, sztygar to i tak mało. :P

 

Lady Em., do wszystkiego potrzebne jest doświadczenie, nikt Ci nie da kierownika za zwykły papiór. czemu zazdrościsz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej :)

ja też w końcu mogę usiąść, byłam z psem 40min, potem zakupy na obiad ( jestem z siebie dumna! :D ) i wstawiłam zupkę :)

 

i chyba jest ze mną coraz lepiej bo zamiast panicznie stać w kolejce przebierając nogami, pokłóciłam się z jakimś babskiem, które wcisnęło się przede mnie na chama " bo ona tylko kartę za 10 zł i to chwila" po czym wywaliła groszakami :evil::evil: i jeszcze ona do mnie , że "niech się pani nawet nie ośmieli sprzeciwiać" :evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×