Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

ladywind, nie chciał bym. I podobnie jak inni drwią np. Marsal2. "Aż tak źle, że..."

 

Zapewniam Cię Marsal2, że to piękna kobieta!

 

A czemu Basia uważasz, że źle się czuje? Przecież to forum dla ludzi którzy źle się czują, więc odpoweidź jest oczywista ;)

 

 

Pozdro dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestnik, rzecz gustu, co nie znaczy, że trzeba się w taki sposób wypowiadać o kimś. Świadczy to o chamstwie, braku kultury!!! I to dorosła osoba!!!!!

Pamiętajmy, na jakim forum jesteśmy, tu są ludzie którzy i tak mają problemy z wiarą w siebie i kompleksami.

Może ja też ową panią nazwę " to coś". :roll::roll:

Poziom z przedszkola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, ja nigdy nie musiałam wstawiać zdjęć kochaniutka za to twoich duzo widziałam ;)

 

-- 08 cze 2012, 23:14 --

 

macie se o czym pogadać znow ...bo to forum zeszło na psy juz o prawzdiwych chorobach mikt nie mówi tylko sensacje na forum takie wlaśnie chamstwo i prostactwo moze wywołac ..bajo..;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestnik, o to chodziło, lekka prowokacja i proszę jak cisnienie podniosłam , bravo...niesamowite akto mnie tak niby zna z Was????hę ,,no kto??? z tych wszystkich komantarzy od ludzi ktorzy mnie tylko z forum znają , uważam że Wiola mnie poznała w realu i moze coś powiedzieć a reszta????wybaczcie nikt mnie nie zna ani ja Was a plotki na temat miss dotarły do mnie nie przez forum ale inne portale i nie byłam jeszce wtedy zalogowana jako Verona?? mozna sparwdzić nawet date utworzenia mojego konta Verona a zdjecia nie pokazują się ludzim nnie zalogowanym...proste jak cep, cale forum o tym mowi a ja jedyna powiedziałam o tym na głos...no sensacja straszna, bdyby nie takie prostaki jak ja to dawno nie mielibyscie juz o czym gadac na tym forum wiec mozecie sobie ulżyc wszyscy :)... :P

 

-- 08 cze 2012, 23:22 --

 

nie idteną mi neta bo mam 2 a nawet 3 kablówka, mobilny, telefon hahha....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, a myślisz ze ja nie jestem złosliwa?? poczytaj w wątku CHAD III tam wyraźnie pisze

a na forum nie szukam już kolegów i koleżanek bo mi wystarczy , znalazłam i wiecej dziękuje wiec nie mam jakby nawet powodów towarzyskich by bywać w takich smietnikowych tematach...tylko CHAD II mne interesuje i tam mogę porozmawiać merytoeycznie ale z osobami które wiedzą co to jest CHAD i choruja badx mają podejrzenia a nie z reszta ludzi bo nie mam wspólnych tematów

 

-- 08 cze 2012, 23:26 --

 

dominika92, nie musisz Kochana bo ich nie znasz a czytanie ksiazek nnie zrobi z Ciebie madrzejszej i zdrowszej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, kochany nie odstawiam ani ani, po prostu piszę prawdę, mało wiesz bo na zadnym zlocie nie byłes oficjalnnie nie dowiesz sie wielu sparw ktore sie wydarzyły "dzięki: forum ale zamęt i ferment można wszędzie jak widać posiać nawet tu...idało się :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, nie chcesz ??? to dlaczego pchałeś sie i mam Cie w znajomych na FB??? skoro nie znasz mnie ani nie chcesz wiedzieć, nikogo z forum nie zapraszałam do FB a mam chyba nie kłamiac z 16 osób dominikę i Basie też mimo, ze mnie nie znają ....dziwne...może to znów jest jak na NK ze chcecie mieć wiecej znajomych..nie wiem..ale proszę w takim razie żebyscie siesami usunęli z moich znajomych na FB bo przecież jestem chamska i prostacka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×