Skocz do zawartości
Nerwica.com

paplanina kosmetyczno-zakupowa


matija

Rekomendowane odpowiedzi

girl anachronism, oooo też chciałam wypróbować. wiele pochlebnych opinii wyczytałam. Jak będę miała zastrzyk gotówki to się obkupię. A Ty Pinky daj znać jak Ci się podoba. :)

Więc tak: przede wszystkim pokłony za wyrównywanie kolorytu bez przyciemniania cery, idealnie się wtapia! Fajnie matuje, nie używam nawet pudru (oczywiście przy tych temperaturach i tak efekt nie jest na nie wiadomo ile, ale raz, że żaden kosmetyk nie jest w stanie zagwarantować matu cały dzień, a dwa, zawsze mam przy sobie bibułki matujące). Kropeleczka nałożona punktowo świetnie sprawdza się jako korektor i też ŚWIETNIE odcień wtapia się w skórę. No i leciutkie te kremy, nie widać W OGÓLE, że coś się ma na twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaskolka83,

 

http://wizazonline.pl/ocm/

 

zapraszam do tego obszernego artykułu jednej z Youtubowiczek.

 

Oto plusy olejowania:

bardziej równomierny, zdrowy koloryt,

mniej widoczne pory,

usunięcie zanieczyszczeń podskórnych, w tym zaskórników,

ograniczenie wydzielania sebum i przetłuszczania skóry,

mocniejsze i ciemniejsze brwi oraz rzęsy,

mocniejsze paznokcie, oraz nawilżone skórki wokół nich,

miękkie, jędrne usta, bez suchych skórek.

 

-- 21 maja 2012, 13:31 --

 

girl anachronism, a masz tą różową wersję skin79?

 

ja w lato też nie używam żadnych fluidów tylko krem wyrównujący koloryt skóry i faktycznie to jest ciekawa opcja.

Na allegro boję się, że trafię na podróbki. Możesz polecić jakąś sprawdzoną stronę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, a które strony są wiarygodne żeby poczytać o różnych maseczkach, kosmetykach itp.?

Chciałabym poczytać, co jest dobre na włosy, jak je wzmocnić itp. ale wiadomo w internecie jest tego mnóstwo, a chciałabym coś w miarę sprawdzonego..może macie jakieś fora, tematy, gdzie spokojnie można poczytać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię taki mały rant, bo mi się nudzi ;)

 

Włosy:

 

Otóż jestem "szczęśliwą" posiadaczką przetłuszczających się farbowanych włosów, czyli - odtłuścisz, a zrobią się kołtuny, nawilżysz, a zrobi się smalec :roll: Ostatnio odkryłam coś, co jest dla mnie wybawieniem: szampon Loreal Elsève Multi-Vitaminé Fresh, który ma wszystko, czego potrzebuję ;) Do tego odżywka z tej samej serii. Na lato lubię też Timotei z zieloną herbatą i trawą cytrynową. Moi ukochanym szamponem był Herbal Essences Fruit Fusions z grejpfrutem i bergamotką, ale próżno szukać go w sklepach :( Nie znalazłam do tej pory dobrego lakieru do włosów, a próbowałam wszystkiego :P Lubię pianki Garniera, bo pachną jabłkiem :105:

 

Twarz - oczyszczanie:

 

Garnier Czysta Skóra i tyle :P Mam skórę o grubości słonia, muszę to codziennie porządnie złuszczać i żadne pianeczki, żele mi nie pomogą :roll: peeling z kwasem salicylowym i dziękuję bardzo :P Kiedyś lubiłam peeling rozgrzewający z Clean & Clear, ale go wycofali :? Nie wiem dlaczego. Na niespodzianki mam super "wysuszacz", też Clean & Clear, żel punktowy na wypryski. Kilka godzin i po sprawie ;) Do demakijażu mam mleczko z AA, używam go też pod oczy, bo mi szkoda kasy na osobny płyn :oops:

 

Twarz - tapeta

 

Ohoho :roll: Z moją cerą znalezienie dobrego podkładu w dobrej cenie graniczy z cudem. Przez dłuższy czas używałam Rimmela, najpierw Match Perfection, potem Lasting Finish, i oba strasznie przetłuszczały mi cerę :? do tego nawet najjaśniejszy odcień był za ciemny. Pół roku temu trafiłam na Astor Anti Shine i to był strzał w dziesiątkę :105: Niska cena, bardzo jasny, super się rozprowadza i matuje :smile: Jeśli chodzi o puder w kamieniu to jestem wierna transparentnemu Manhattanowi ;) Róż w musie Maybelline jest świetny, bardzo delikatny, ma mało odcieni, ale tak na prawdę któa z nas używa czegoś poza różem / brzoskwinią? Moją przygodę z eyelinerem zaczynałam od Line Definera Maybelline, czyli eyelinera w pisaku ;) Wspominam z nostalgią :smile: Dziś wszystkie moje kredki, tusze i eyelinery to Rimmel, dobra cena wygrywa :P No i mają wiele kolorów ;)

 

Ciało:

 

Jestem bardzo mało wymagająca w tej kwestii. Jakieś żele z Palmolive, jedynie balsam mam konkretny - to czerwone mleczko regenerujące z Garniera, bardzo polecam :smile: mam strasznie suchą skórę, a ten potrafi mnie trzymać cały dzień, jednocześnie się nie lepiąc. Do tego balsam z filtrem 50+ i mogę wyjść do ludzi. Obowiązkowo cały rok muszę mieć płyn do kąpieli Johnson&Johnson z lawendą. Po prostu poezja, raz się w nim zanurzycie i nie ma odwrotu :105: Ciągle szukam tych idealnych perfum ;)

 

To chyba na tyle :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Polecam spróbować Benzacne10, bez recepty, a skuteczniejsze niż tony antybiotyków. I nie niszczy żołądka...

 

tez używałam a teraz mam spokój.

A są jeszcze takie tabletki z drożdży ''drovit''

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię Dax cosmetics perfecta najlepsza oczywiście, do cery trądzikowej seria Dr Eris taka niebieska jest super tonik, żel do mycia twarzy, krem do twarzy, korektor i nawet fluid jest niedrogi i dobry tylko odcienie ciemne jeśli idzie o inne to Rimela lubę serię Stay Matt fluid i w kamieniu, nawet droższe nie są takie dobre dla mojej cery, z kremów oczywiście Dax cosmetics do cery mieszanej na dzień i na noc jeden z energią Q10 bez ograniczenia wieku, maseczki różne , przeróżne próbuje z glinką są najlepsze chyba. Kiedyś używałam taki fluid z Maybelline superstay taki dfufazowy biały w połowie opakowania i kryjący w drugej połowie ,ale zniknął, w tej chwili mam jeszcze Garniera krem podkładowy z witamina C, BB Cream Miracle Skin Perfektor, oczywiśce to wszystko nie na raz tylko wymiennie uzywam czasem się trafi coś taj jeszcze na próbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×