Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pobawmy sie w lekarzy


milano3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zareaguję na powyższe zaczepki, gdyż jestem dojrzałym, zrównoważonym mężczyzną i nie muszę niczego nikomu udowadniać. W tym wątku piszę tylko na temat i w związku z przedmiotem zabawy.

 

-- 02 kwi 2011, 23:03 --

 

Diagnoza: Gwałt lub molestowanie seksualne w dzieciństwie, Zespół stresu pourazowego

Leczenie: SSRI, propranolol, benzodiazepiny, karmazepina, amitryptylina

 

Znakomita, nieszablonowa diagnoza. Kolejne wyjście poza schemat i moralne zwycięstwo : P.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że ten konkurs tak się skończy. Jeden udaje lekarza, drugi próbuje się wykłócać, a trzecia ma zaburzenia osobowości, nie umie przegrywać (ani czytać, miało być coś z neurologii, to były objawy neurologiczne) i na szczęście ją zdjęli z moda, bo jest potencjalnie niebezpieczna.

 

Nie Tobie to oceniać, dlaczego kogoś zdjęli z moda. Ogólnie bez przytyków proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni mój strzał:

 

zaburzenia osobowości:

osobowość unikająca + anankastyczna

 

leczenie:

terapia poznawczo-behawioralna

do terapii można włączyć escitalopram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, nie nadużywaj swojej władzy w celu obrony koleżanki i nie zaśmiecaj tematu. Nie pisałem o przyczynach jej zdjęcia, tylko skutkach, dobrych skutkach dla forum. To była bardzo dobra decyzja administracji, tutaj masz ocenę wartościującą, moja opinię. Jeszcze masz jakieś kwestie do ustalenia uskuteczniając OT w tym temacie? Proszę, daj żyć innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce się bawić (skąd ta agresja psychiczna, że nie chce się bawić. Może teraz ja wymyślę jakiś mechanizm obronny, zarzucałeś mi już projekcję, wymyśl coś jeszcze), odpowiadam tylko na zaczepki (czytaj paczki z tematu o zaburzeniach osobowości). Tam możesz sobie pisać co chcesz z koleżankami, tutaj jako osoba rozstrzygająca postaraj się zachować chociaż odrobinę pozorów obiektywizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, nie nadużywaj swojej władzy w celu obrony koleżanki i nie zaśmiecaj tematu. Nie pisałem o przyczynach jej zdjęcia, tylko skutkach, dobrych skutkach dla forum. To była bardzo dobra decyzja administracji, tutaj masz ocenę wartościującą, moja opinię. Jeszcze masz jakieś kwestie do ustalenia uskuteczniając OT w tym temacie? Proszę, daj żyć innym.

 

Ja tylko zwróciłam uwagę, że nie Tobie oceniać za co moderator stracił funkcję, więc to Ty zacząłeś off top i w dodatku go kontynuujesz. EOD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba zrobiła OT.

 

w tym przypadku uzasadnione.

Twoim zdaniem uzasadnione, moim zdaniem - pogrążasz się. Następnym razem ja napiszę komuś, że ma coś z głową, a Ty postraszysz i przywołasz do porządku inną niewinną i w Twoim przekonaniu słabą i przeznaczoną na pożarcie ofiarę, ok?

 

No, ale nawiazując już do twojego serdecznego

Ogólnie bez przytyków proszę.
to oczywiście w pełni zastosuję się do tej dyspozycji. Może w ramach ugody zostawisz już ten temat w spokoju i udasz się z powrotem do zaburzeń, tudzież moderować gdzie indziej? Może przyślij tu kogoś neutralnego. Czy o tak dużo proszę?

 

Ja tylko zwróciłam uwagę, że nie Tobie oceniać za co moderator stracił funkcję, więc to Ty zacząłeś off top i w dodatku go kontynuujesz. EOD

Nigdzie nie napisałem/oceniałem DLACZEGO moderator stracił funkcję. Masz problemy z rozumieniem tekstu pisanego jak widzę, odejdź stąd, proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dgn. do przypadku nr. 5 to : Zespół lęku uogólnionego, pacjentka wydaję się być zintegrowana o osobowości na poziomie neurotycznym, niektóre jej zachowania zdradzają cechy osobowości unikającej.Do głowy przychodzi mi też zaburzenie lękowo- depresyjne lub epizod depresyjny w stopniu lekkim obok zespołu lęku uogólnionego.

 

-- 03 kwi 2011, 03:09 --

 

Moja dgn. do przypadku nr. 5 to : Zespół lęku uogólnionego, pacjentka wydaję się być zintegrowana o osobowości na poziomie neurotycznym, niektóre jej zachowania zdradzają cechy osobowości unikającej.Do głowy przychodzi mi też zaburzenie lękowo- depresyjne lub epizod depresyjny w stopniu lekkim obok zespołu lęku uogólnionego.

 

 

Chciałabym sprostować przypadek nr. 5: Fobia społeczna z objawami depresji +cechy osobowości unikającej (ewentualnie ten lęk uogólniony + epizod depresji lekki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×