Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tego szukacie ! rowiązanie zagadki


magic25

Rekomendowane odpowiedzi

Lęk/fobia/nieśmiałość/nerwica

Kudzu 2 tabletki + proranolol + coaxil + filomag magnez.

Ta kombinacja leków zakryje waszą chorobę, poczujecie się jak to jest być wolnym. ALE nie wyleczy. To tylko mikstura maskująca. Do ludzi którzy napiszą "nie będę się faszerował lekami" Ok twój wybór ale bycie nieśmiałym/fobia/lęk/nerwica niesie za sobą o wiele więcej skutków ubocznych niż kudzu (wyciąg z rośliny), propranolol (brak skutków ubocznych), coaxil (brak skutków ubocznych) i magnez co jest nam do życia niezbędne.

Jeśli jesteś młody +- 18 lat dla ciebie nie jest za późno mikstura spowoduje że będziesz żył pełnią życia.

Z jednej strony chcecie wyleczenia, jednak jeśli już to długo trwa to nie wiecie jak to jest być "wolnym" i akceptujecie stan który trwa u was nieprzerwanie od wielu lat, co może powodować że tak naprawdę nie będziecie chcieli być "wolnym". Wybór należy do was, ja po wielu latach cierpienia, zmarnowanych szans itd Odnalazłem odpowiednią miksturę...Gdybym mógł ją wziąść jak miałem kilka lat mniej :/ moje życie byłoby zdecydowanie lepsze nie miałbym tego uczucia zmarnowanego życia :/....

Wizyta co tydzień albo najlepiej 2 razy w tygodniu u specjalisty (psycholog) może was wyleczyć, nic więcej.!!! Jeśli to nie pomoże to nie pozostaje nic innego niż branie leków do końca życia wiem że to może wydać się dla wielu z was przerażające ale jesteście chorzy!! to choroba!. A co się robi jak jest się chorym ? Zrozumcie to nie jest stan umysłu to jest choroba macie uszkodzone/inne jądro migdałowate.

 

[Dodane po edycji:]

 

PS. Bardzo też ciekawe jest to że jeśli zrobicie sobie głodówkę to w 2-3 dniu wszystkie wasze lęki, fobie i inne dziwactwa znikną ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....Zrozumcie to nie jest stan umysłu to jest choroba macie uszkodzone/inne jądro migdałowate. :shock: a to ciekawe a co to te jądro migdałowate, mhhm muszę się chyba doszkolić :smile:

a z tą głodówką nie głupi pomysł parę kilo by się zdało zrzucić, ale czy lęki i fobie znikają wątpie.

 

[Dodane po edycji:]

 

.....Zrozumcie to nie jest stan umysłu to jest choroba macie uszkodzone/inne jądro migdałowate. :shock: a to ciekawe a co to te jądro migdałowate, mhhm muszę się chyba doszkolić :smile:

a z tą głodówką nie głupi pomysł parę kilo by się zdało zrzucić, ale czy lęki i fobie znikają wątpie.

 

[Dodane po edycji:]

 

.....Zrozumcie to nie jest stan umysłu to jest choroba macie uszkodzone/inne jądro migdałowate. :shock: a to ciekawe a co to te jądro migdałowate, mhhm muszę się chyba doszkolić :smile:

a z tą głodówką nie głupi pomysł parę kilo by się zdało zrzucić, ale czy lęki i fobie znikają wątpie.

 

[Dodane po edycji:]

 

oj jo joj sorki z powtórki net się zawiesił i takie pierdołki powychodziły :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic25, Fajnie,że nas uświadamiasz , wiesz? Nawet trochę się rozweseliłam. Podejrzewam,że niewielu skorzysta z tej mikstury. Bo nie na każdego leki działają tak samo. Przy poważniejszych zaburzeniach witaminki raczej nie usuną problemu. Co do terapii ....zgodzę się. Co do ciała migdałowatego ...nie wyciągałabym na Twoim miejscu takich wniosków.

Niektórzy tu chorują na anoreksję, głodzą się , a lęki nie znikają. Więc głodówka też u każdego może się nie sprawdzić.

 

Ale fajne jest to,że chcesz pomóc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizyta co tydzień albo najlepiej 2 razy w tygodniu u specjalisty (psycholog) może was wyleczyć, nic więcej.!!!

 

No patrz, ja sobie sam poradziłem, bez capsów i lekarzy :roll:

 

 

Zrozumcie to nie jest stan umysłu to jest choroba macie uszkodzone/inne jądro migdałowate.

 

 

Tego nawet mi się nie chce dementować. Każdy z nerwicą pewnie już na początku dowiedział się, że to nie jest choroba ani tym bardziej uszkodzenie amygdali :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×