Skocz do zawartości
Nerwica.com

mity w psychologii


juz

Rekomendowane odpowiedzi

 

lakuda, słyszalłem o zoopsychologi, ale to nie zwierzęta decydują o terapiach i leczeniu tylko sa zmuszane przez właścicieli,

zoopsychologia, kolejne źródło do wyciągania szmalu od ludzi.

 

 

 

no i zrobi się offtop, ale kurde muszę to napisać;

jeśli pies jest lękliwy, albo agresywnie na coś reaguje, to właściciel decyduje, że chce psu ( i sobie) pomóc; idzie z psem na terapie, a nie, że zwierze jest zmuszane przez właścicieli..

 

to tak, jakbyś powiedział, że jak rodzic idzie z kilkuletnim dzieckiem do lekarza, to go zmusza..

no przecież to bzdura.. po prostu podejmuje właściwą decyzję..

 

a czy źródło wyciągania szmalu od ludzi?

w związkach kynologicznych zawsze raz na tydzień / miesiąc - w zależności od okręgu są bezpłatne spotkania. nie ma mowy o wyciąganiu pieniędzy - to tak dla Twojej wiedzy..

 

wiesz, było fajniej jak wyszukiwałeś te śmieszne kawałki z filmów..

tak myślę ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lakuda, Daj spokój ,nie widzisz że on żyje kłótniami . I zawsze dąży do posiadania ostatniego słowa ?

Pozwól mu mieć ostatnie słowo i ignoruj ,te" betony" które tu drukuje .

 

na temat teraz -no jak widać wcale tak wiele tych mitów związanych z psychologia nie ma ,nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lakuda, Daj spokój ,nie widzisz że on żyje kłótniami . I zawsze dąży do posiadania ostatniego słowa ?

Pozwól mu mieć ostatnie słowo i ignoruj ,te" betony" które tu drukuje .

 

na temat teraz -no jak widać wcale tak wiele tych mitów związanych z psychologia nie ma ,nie?

 

Tak samo jak Ty.

Nigdy nie odpuścisz, tylko ze ja nie robie nikomu złośliwych aluzji, gdy brak mi argumentów.

 

[Dodane po edycji:]

 

lakuda, dla mnie ta całą zoopsychologia to po prostu tresura.

Koleżanka ma doga canario który ma problemy z pokorom, posłuszeństwem i agresjom, i chodziła z nim do tresera w celu wyeliminowania tych nawyków.

Kiedyś czytałem książkę o bulterierach i tam pisało, że psiak jak skończy mu sie okres socjalizacji to niczego juz go nie nauczysz jeśli chodzi o zachowanie, ale nie chce się spierać bo nie jestem znawcom w tym temacie.

 

Jedno jest pewne ludzka psychika to nie to samo co psychika psa, delfina, czy pawiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×