Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Sad_Bumblebee, no jak to jaka, oczywiście gazeta na temat mojej obsesji:D "Kocie sprawy"

A dodatkowo czytam zawsze "Charaktery", ale ostatnio coś mi ciężko idzie i tylko kupuję kolejny nr, czytam jakiś artykuł pojedynczy i kładę na półkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaaaa, szkoda że cię bliżej nie mam, bo bym pożyczała. Też lubię bardzo Charaktery, tylko bardzo drogie są ;/

 

I też jestem kociarą :D Chciałabym mieć kota w mieszkaniu, ale to jak będę mieć bardziej ustabilizowane wszystko, bo narazie to jeszcze wykańczanie "m" trwa.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sad_Bumblebee, ja pierdzielę! Też bym chciała mieć takich rodziców :105: A mam tylko toksyczną matkę, która mnie z domu wywaliła i kazała płacić rachunki jak tam mieszkałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sad_Bumblebee, blok, czy co to jest, wygląda ślicznie.. naprawdę. jak tak samo jest w środku, to jak wejdę tam do Ciebie, to już nie wychodzę, nie ma mowy. :nono: hehehe :P no jasne. jak będziesz chciała jakąś gazetę, to mów 2 dni przed spotkaniem, to załatwię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kafka, wierz mi, nie chciałabyś mieć takich rodziców, a przede wszystkim ojca. Ma się za guru jakiegoś, od małego mi powtarzał że nigdy do niczego nie dojdę. A to że mi kupił mieszkanie utwierdza go w przekonaniu jaki jest wspaniały.

Zamiast tego m 100 razy bardziej chciałabym mieć normalną rodzinę i wsparcie, wsparcia nigdy nie dostałam.

Ojciec mi kiedyś powiedział: "Spłodziłem Cię, żywię Cię i ubieram, więc czego chcesz więcej?". A w domu się działo co działo, przemoc psychiczna, emocjonalna, gnojenie od małego dzieciaków, żony...naprawdę byś tak chciała?

Nigdzie nas nie puszczano, żeby pojechać do koleżanki musiałam prosić kilka dni. Żeby mieć komputer musieliśmy prosić kilka mcy, mimo że pieniądze na to spokojnie były. Zawsze mieliśmy mówione że mamy jakieś fanaberie, zawsze myślałam że jestem jakaś dziwna, skoro mnie porównują tak w domu z innymi, niby lepszymi ode mnie...Przez lo miałam poważne problemy z cerą ale nikomu nie przyszło do głowy by przeznaczyć jakieś pieniądze na to by mi pomóc, a ja zamiast ludziom w oczy patrzyłam w podłogę bo się wstydziłam siebie...Długo by opowiadać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w domu się działo co działo, przemoc psychiczna, emocjonalna, gnojenie od małego dzieciaków, żony...naprawdę byś tak chciała?

Ja tak miałam, więc byłoby to bez różnicy. No z tą różnicą, ż emiałabym gdzie mieszkac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, nie denerwuj mnie :evil: wszystko się ułoży. i Ty do nas przyjedziesz i my do Ciebie ! ;)

I nie licytujcie się na ilosc problemów :P Też chciałabym dostać mieszkanie, ale jak dostałabym je od rodziców, to właśnie miałabym wyrzuty sumienia. że jednak rodzice są tacy super. a ja nie. Tak w ogóle, to ja od dziecka zawsze myślałam, że to ja rodzicom kupię mieszkanie. Myślałam, że jak dostaniemy własne mieszkanie, to problemy się skończą chyba. Ale to nieprawda. Już teraz to wiem. Poza tym teraz jakbym miała kasę, to sobie kupiłabym mieszkanie, nie rodzicom. Poczułabym się jak egoistka, ale przecież to nie jest mój obowiązek. Oni mi nie potrafili zapewnić własnego domu, a ja bym im miała? Phi. ;) Poza tym i tak nigdy chyba nie dorobię się swojego mieszkania. Jedynie jak tata kupi to mieszkanie w centrum, to przepisze je na mnie ponoć, ale no oni jeszcze trochę pożyją zapewne... :P Muszę spróbować dorobić się swojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka linia busów PolskiBus (www.polskibus.com), musiałabyś z przesiadką ale dojechałabyś do Toronto. Mają to fajne, że jak rezerwujesz z dużym wyprzedzeniem miejsca to są naprawdę przystępne ceny np. jak wracaliśmy z Zakopca to mieliśmy bilety stamtąd do Wawy za 20zł a z Wawy za 5 na głowę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×