Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowe osoby, głosowania


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio sporo nowych osób chciałoby dołączyć do grupy IRC więc wypadało by przygotować pewien plan przyjmowania nowych członków. Chociaż nie lubię demokracji to chyba najlepiej będzie, jeżeli każda nowa osoba będzie miała osobny temat z ankietą, co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tak samo...

 

ale może to ten co mówisz bo don siedzi pod nickiem rav...chyba aż tak źle w głowie nie ma żeby być pod dwoma na raz i robić ludzi w konia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee, miauuu był kiedyś i myślałem, że to on :shock: i nadal tak myślę...

 

to prawdopodobnie ten sam, ostatnio do mnie zagadał na ircu i pytał czy go pamiętam.

no nie pamiętam, ale wnioskuję, że zjawiał się pod tym samym nickiem.

niemniej jednak co do niego nie mam zdania, bo ostatnio bywam na ircu mało.

co do pozostałych osób:

 

piorunka - tak

noomis - nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie uważam, ze nOOmis jako osoba bardzo często nawalona, obrażająca publicznie inne osoby na IRCu nie powinna mieć tam żadnej rangi. :-|

Noomis lubi sobie wypić z czatowiczami;p. Ogólnie dziwi mnie że aż tak często bywa na czacie... w sumie to spędza na nim całe dnie!

Hmm a czy ktoś już zwracał mu uwagę? Uwagę na jego rażące zachowanie? Może dać mu pouczenie, warunek by już tak nie czynił, pewien jestem że będzie wstanie zachować wtedy kulturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takich szczerych ludzi nam trza, we współczesnym, obłudnym świecie w którym w przeważającej większości mówi się to co myśli o danym człowieku za jego plecami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narobił syfu i ostatnio przy mnie napisał do niej cyt: nienawidzę cię suko, żeby było zabawniej pisał cyrylicą....po czym pięknie przeprosił.....od dawien dawna jestem na IRCu, wiele się zmieniło ale kiedyś takie osoby dostawały bana, bo masa nas po pijoku właziła na komunikator :mrgreen: i bywało zabawnie....ale dla mnie on już tyle razy kogoś obrażał, nie chcę go wywalać ale nie wydaje mi się żeby "zasłużył" na jakieś specjalne traktowanie, ale dostosuję się do decyzji większości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×