Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory do samorządów (i parlamentarne?)


Gość

Na jakie ugrupowanie być zagłosował?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jakie ugrupowanie być zagłosował?

    • PO
      15
    • PiS
      0
    • SLD
      1
    • SdPL
      1
    • Samoobrona RP
      0
    • Demokraci.pl
      1
    • PSL
      0
    • Unia Pracy
      0
    • LPR (czyli ministranci Rydzyka)
      1
    • Mam dość! Nie idę na wybory ...
      3


Rekomendowane odpowiedzi

teraz to już można tylko wybierać między większym a mniejszym złem.

 

To znaczy, że tak naprawdę nie ma wyboru. Idą do urn chcę zagłosować na "Polskę" nie na "większe lub mniejsze zło". Gdybym tak myślał to już na 100% bym nie poszedł bo po co? Takie głosowanie nie miało by najmniejszego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co w to mieszać Boga. To jak wygląda teraz nasz kraj i jak będzie wyglądał za 100 lat to też wina Boga? Powinno się stanowczo raz na zawsze oddzielić wiarę od polityki. Ja podjąłem już decyzję olewam te wybory tak jak olałem referendum w sprawie UE oraz pozostałe wybory odkąd mam prawo głosować. TAK DOBRZE PRZECZYTALIŚCIE, MAM 22 LATA I JESZCZE NIGDY NIE GŁOSOWAŁEM (i nie zamierzam)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa, my jako obywatele tego kraju jestesmy zobowiązani do tego by uczestniczyć w wyborach, w każdych- zarówno samorządowych jak i parlamentarnych jak i prezydentckich. Może komuś wydać się to dziwne ale mamy taki obowiązek i tyle. Jest jeszcze jedna bardzo ważna kwestia, mianowicie- my mlodzi o pogladach lewicowych żadziej (niestety) chodzimy na wybory dlatego też mamy tako oto nieprzyjemna sytuacje w kraju. Elektorat PISu w wiekszosci pojdzie na wybory, bo tak każe ksiądz w kosciele albo ksiądz Rydzyk w Radu Ma Ryja. Siła jest w nas, w młodych ludziach, którzy mogą jeszcze coś zmienić. Do autora- lepiej idz na te wybory samorządowe, bo jesli większość zdobędzie znowu PISuar to mozesz być pewien, że miastom przybędzie wiecej pomników typu JPII, mysle że te pieniądze moznaby bylo w jakis inny, lepszy sporób wykorzystać. Mówie jeszcze raz: my jako obywatele Polski mamy taki obowiązek, jak pójscie na wybory. My tworzymy władzę w kraju, jest to jedna z metod ingerowania w to co sie dzieje w naszym kraju. Ża to że mamy Panstwo katolickie winię zarówno tych, którzy głosowali na PIS jak i tych, ktorzy nie pofatygowali sie nawet by pójść na wybory. Ale mi adrenalina poszla w góre, moglabym jeszcze sie rozpisac ale kogo to obchodzi......wyrazilam swoje zdanie, a co do ankiety to na dzien dzisiejszy glosowalabym na PO, lepszej opcji w tej chwili nie ma. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olałem wybory, ale zgadzam się w dużej części z Tobą Czarownico_Akaro. Jednak PO nie zmieni sytuacji w kraju i każdy powinien być tego świadomy. Teraz do sejmu wygra PO, a za 4 lata znienawidzona wysiądzie z parlamentu. Nie warto sobie tym głowę zawracać. Trzeba stąd uciekać jak najdalej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany Malcolm, strasznie poważnie wszystko bierzesz, a ja tu sobie jaja robię.

Tak na marginesie, z tym bożym palcem cos jest - w sobotę wieczorem okrutna zmogła mnie niemoc i gorączka no i znowu głosu swego nie oddałam (wybaczcie tę frazę dziwną, właśnie skończyłam czytać Masłowską)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany Malcolm, strasznie poważnie wszystko bierzesz

 

Jestem realistą póki jeszcze żyję to biorę.

 

a ja tu sobie jaja robię.

 

Jak wsszystkie baby.

 

Co do wyborów to w tym głupim kraju jest to strata czasu. Jak stąd uciekam i chcę zapomnieć o tych cholernym społeczeństwie. Zresztą znienawidzonym przez większość świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś realistą. Pesymista czasem się myli w ocenie rzeczywistości, bo ma na wszystko przygotowaną odpowiedź.

A tak w ogóle, to co to ma być, wytykanie mi od wszystkich bab? Jak chciałeś dotknąć mnie i inne baby, to nie trafiłeś. Tylko dlaczego stosujesz to słowo jak epitet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×