Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam, proszę pokierujcie mnie do odp. działu.


patii

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam wyjaśnienia, pomocy, rady co to jest za dziwadło ze mnie. Od kilku lat (obecnie mam 34 lata) wszystko mnie denerwuje np.:jak ktoś mnie dotyka, a czasami nawet jak ja siebie dotknę-czuje jakby moja skóra była podminowana, bardzo unerwiona, czestko ubrania źle leżą co też doporowadza mnie do szłu, koszulka gniecie, guzik jest zimny itp. od razu robi mi się gorąco i mogłabym rzucać, wyzywać itp. w związku z powyższym jest też problem z seksem, który mnie nie interesuje, a jak już do czegoś dojdzie to o dotykaniu nie ma mowy ,nie mogę też znieść oddechu na moim ciele (sobie też nie mogę chuchać, dmuchać) więc jest na zasadzie zrób swoje i sie odwróć byle mi nie chuchać i mnie nie dotykać, przytulanie też nie ma dla mnie znaczenia - może nie istnieć. Do tego mam wyczulony słuch-słysze jak klucze brzęczą, zegarek tyka, ktoś przeżuwa jedzenie, mlaska, sapie....koszmar. Po prostu wszystko mnie denerwuje - ja sama z sobą nie mogę wytrzymać w związku z tymi wszystkimi...(nie wiem jak to nazwać). Co to jest , co mam robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam u psychiatry - zapisał mi coaxil - brałam 4 m-ce, na początku było troszeczkę lepiej ale z biegiem czasu wróciło więc przestałam brać, miałam nadzieję , że sobie poradzę ale ...

 

no to świetnie Cię "poleczył" ten psychiatra.

a psycholog? w sumie dobrze by było porozmawiać o tym z kimś, kto ma czas Cię wysłuchać, a nie tylko machać recepty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×