Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy możliwe jest SAMOULECZENIE ????


samotny

Rekomendowane odpowiedzi

Watpie zeby ludzie chorowali na takie cos w malych wioskach. W szczegolnosci mnisi shaolin ktorzy maja swoje mysli w garsci jak batonik czekoladowy. Byc moze to przezycia w pewnym stopniu przyczyniaja sie do rozwoju tej choroby, moze podloze genetyczne, ale nic mi nie wiadomo zeby ktos z mojej rodziny mial z czyms takim do czynienia. U mnie wszyscy raczej pozytywnie nastawieni. W tym takze i ja. Wiec ta choroba do mnie nie pasuje i musze ja wyrzucic z siebie i pomachac jej husteczka na do widzenia. Slyszalem takze o urzadzeniu HAARP czy cos takiego. Amerykance wymyslili ten szajs bo manipulowania pogoda. Poprzez fale zmienia to nasza jonosfere i moze wplywac na zachowania ludzi. Wieloryby gina przez to urzadzenie. Zyjemy w takich czasach ze nie czy ktos na nas robi ekspetymenty czy nie. Ja sie nie dam w dupe kopac !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole jednak duze miasto, zreszta nie wiem czy to jest kwestia wielkosci. Jakis czas temu mieszkalam w bardzo, bardzo duzym miescie i to byl najlepszy dla mnie okres, bez zadnych problemow, pelnia szczescia, problem sie zaczal po powrocie do Polski, po prostu ten kraj jest maksymalnie dolujacy.

 

Czterej pancerni i pies, Rudy jak sie okrazyc problemu nie da to go rozjedzie i juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro ide na druga wizyte do psyhiatry, objawy brania anafranilu calkowicie ustapily ;p. Jednak nadal uwazam nie ma on wplywu na moja psychike jesli chodzi o nn. W zasadzie prawie calokowcie opanowalem swoje obawy :-). Aczkolwiek jeszcze sa pewne rzeczy nad jakimi nie panuje jednak mam nadzieje szybko rowniez to przezwycieze :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×