Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam dość...


Matias89

Rekomendowane odpowiedzi

Ta pogoda jeszcze bardziej mnie przybija... Ludzie mnie przybijają, smutni, pogrążeni w myślach, poubierani na ciemno, maszyny... Ostatnio jezdzę po Śląsku przybijają mnie te kamienice, ruiny, bród, smród. Patrzę na i widzę zmęczonych ludzi, ludzi których życie przypominało pewnie dzień świstaka, codziennie było tak samo. Ludzi którzy porzucili swoje marzenia, bo przecież trzeba było zarabiać. Ludzi którzy robili wszystko by w przyszłości było im lepiej, w rzeczywistości całe życie poświęcili by było im lepiej, choć nigdy lepiej im nie było... Zmarnowali, przegrali, stracili swoje życie. Ech i znowu dół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po roku wróciłaś? Udało ci się poradzić z problemem i zacząć ponownie studiować? Studiujesz czy może już skończyłaś studia?

 

 

Rozpoczęłam drugie studia, przerwałam te studia, wróciłam na pierwsze i (z potknięciami pod drodze) skończyłam. :D Potem były pierwsze studia doktoranckie, z których zrezygnowałam i zaczęłam drugie. :lol: nienauczalna jestem

 

Leczenie depresji niestety potrafi trwać długo, więc lepiej jest starać się nie rezygnować z nauki lub pracy (ale nie zawsze jest to możliwe). Moim zdaniem warto jest porozmawiać o tym z terapeutą albo kimś bliskim. Czasami druga osoba potrafi lepiej doradzić, bo w depresji człowiek potrafi pogrążyć się w takim dole, że nie widzi żadnych rozwiązań - gdyby nie pomoc psychiatry nie skończyłabym studiów w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×