Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój Pan Zomiren


Morti

Rekomendowane odpowiedzi

Moje obawy się sprawdziły

Psychiatra godny zaufania...

Leczenie na oddziale i detoks

sam na to bym nie wpadł, za duża dawka i za długi czas brania

PRZESADZIŁEM....Muszę to wszystko przemyśleć zastanowić się od czego zacząć, jak się poukładać żeby to wszystko ogarnąć...

 

Czy ktoś z Was jest po detoksie na oddziale Psychiatrycznym????

Myśli plączą mi się w głowie...

Jak zmniejszę dawkę to szanse mam większe na skuteczność dalszego leczenia...

 

proces długotrwały i skomplikowany

...a zaczęło się tak banalnie 3x0,5mg xanax'u 16 lat temu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zomiren brałam przez 3 lata pod koniec doszłam do kosmicznych dawek ok 10 mg. Odstawiali mi to w szpitalu. Bardzo mnie to męczyło. Szczególnie pod koniec sie męczyłam. Zamiast zomirenu teraz przeciwlękowo biorę chlorprothixen i jest ok. Czuję sie w miarę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem 13dni Zomiren w dawce 0.25mg na dzien, w 13 dni wziąłem 1x0,5mg i odstawiłem nagle bo doczytałem że uzależnia. Teraz 5 dzien źle się czuję. Jak długo trwają skutki uboczne po odstawieniu Zomiren po 13 dniach zażywania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem 13dni Zomiren w dawce 0.25mg na dzien, w 13 dni wziąłem 1x0,5mg i odstawiłem nagle bo doczytałem że uzależnia. Teraz 5 dzien źle się czuję. Jak długo trwają skutki uboczne po odstawieniu Zomiren po 13 dniach zażywania?

 

Tutaj działa Twoja podświadomość,no i sory że to powiem ale głupota. Tego leku nie odstawia się tak "o" bo uzależnia. Twoje objawy są typowymi objawami z odbicia, które nasila Twoja podświadomość. Nakierowałeś ją na uzależnienie i właśnie teraz się Tobą bawi a Ty źle się czujesz.

Po coś ten lek brałeś, nie sądzę że kupiłeś na bazarze i sam się leczysz. Skutki uboczne trwają indywidualnie dla każdej osoby. Powinieneś pogadać o tym z lekarzem który ten lek Ci zapisał, że sobie odstawiłeś i ogólnie to nie będzie zadowolony.

Znam sporo osób które brały xanax po kilka miesięcy nawet lat i ich skutki uboczne są naprawdę przykre, typowe to myślenie że jest się chorym, ale nie wiadomo na co i ogólne rozbicie, niemoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×