Skocz do zawartości
Nerwica.com

I mnie dopadła ;/


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

Straszny dzień... Wstrętna pogoda, za słabe tabletki, natłok myśli :silence: i znowu ten strach... Wciąż mam za niskie ciśnienie (80/60), kolejne choroby przychodzą do głowy. Boję się wyjść na dwór, boję się spać (bo może się nie obudzę). Tak się zastanawiam, czy można samemu sobie zwiększyć dawkę leków? Okropny dzień :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacy lekarze przepisuja wam antydepresanty? Ja bralam juz kiedys lexapro i pomagalo mi.Czy moge o przepisanie ponownie tego leku poprosic interniste,czy musze isc do psychiatry?Diagnoze wszak znam,znam tez nazwe leku,ktory mi pomaga.Po co mi dlugie czekanie na wizyte u psych.panstwowo,lub placenie za wizyte prywatna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Nie sądziłam, że jeszcze kiedyś tu zajrzę...

Od połowy października do mniej więcej początku marca było ok. Nawet rzuciłam leki.

Teraz jest okropnie- moje zaburzenie "ewoluowało" do prawdopodobnie dd. Tak przynajmniej mi się wydaje.

Cały czas czuję się jak pijana, patrzę w lustro i z przerażeniem stwierdzam, że nie wiem, kto to. Ciągle analizuję swoje myśli- zastanawiam się, czy rzeczywiście tak powiedziałam, czy ja naprawdę jestem "tu i teraz", czy może leżę w śpiączce i przeżywam jakiś dziwny sen. Patrzę na przedmioty, ludzi i wszystko jest obce.

Kiedy skupiam się na czymś, ten stan się pogłębia. Od jakiegoś czasu prawie w ogóle mnie nie opuszcza. Dodatkowo zaczynam mieć jakieś dziwne "rewolucje" z sercem- kołatania, "przeskoki" (nie wiem, jak inaczej to nazwać), a wyniki w normie.

28 czerwca zaczynam terapię. Liczę na to, że obejdę się bez jakichkolwiek leków.

Dzięki forum czuję się lepiej, więc wracam niczym "córka marnotrawna" 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×