Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rzucanie palenia


marlow

Rekomendowane odpowiedzi

Ja proszę aby mnie zlinczować :oops: Nie paliłam 4 lata i co z tego..... Cholera palę na nowo :oops: Wstyd mi za sama siebie ale już nie dawałam rady.Moja sytuacja rodzinna jest coraz gorsza i juz nie wytrzymałam i pękłam. Kurcze 4 lata na marne a było juz tak dobrze.Nie wiem kiedy na nowo się odważe rzucić palenie ale juz czas aby zacząć rzucać bo pieniędzy brakuje i ciągle brakuje a fajki coraz droższe :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwcześniej paliłem w weekendy, a to z powodu braku innych "rozrywek"... papieros był pewną forma odskoczni od tego co w danej chwili robiłem, a w weekendy zawsze miałem za dużo czasu na głupie myśli.

 

Mam tak samo, ale moje palenie wyglada tak ze pale jednego papierosa srednio co trzy miesiace .. lub jesli jestem w towarzystwie( a rzadko kiedy bywam) to wtedy wiecej .... specjalnie nie musze rzucac bo mnie to nie wciagnelo ..Casem tez siegne po papierosa jesli jestem strasznie zdenerwowana ale to tez rzadko bo musze sie kryc przed rodzicami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zacząłem palić po 6 latach... paliłem około 3 lat, potem rzuciłem na 2 miesiące, potem znowu zacząłem palić (po południu) przez 2 miesiące i znowu rzuciłem... jak na razie na 2 miesiące i wciąż trwam w abstynencji :smile: ale jaoś dziwnie mnie korci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×