Skocz do zawartości
Nerwica.com

OFERTA - zapraszam


Paranoja

Rekomendowane odpowiedzi

NA wstepie dodam, że piszę ten temat za zgodą naszego Drogiego Kochanego Shadka (pozdrowienia dla Ciebie :papa: )

 

A teraz przejdę do tego co chciałabym wam "zaproponować". Prosze przeczytajcie temat do końca.

 

Od ponad 10 lat jestem konsultantką firmy AVON. Zapewne wiele osób z was zna tę firmę. Chciałabym zaproponować wam moi Drodzy wpółpracę. Co zyskujecie?

- przede wszystkim swobodę zakupów, katalog można przeglądać przecież w łóżku,

- tańsze kosmetyki, nawet do 40 % (wszystko zależy od was),

- dostawy prosto do domu

- możliwość zarobku

- prezenty

 

To tylko niektóre możliwości jakie daje AVON. Jako już doświadczona konsultantka powiem szczerze, że dzieki AVONowi umiem dobrać sobie odpowiedni podkład, umiem się pomalować (uczęszczałam na kursy kosmetyczne organizowane przez firmę), nie muszę chodzić po sklepach i zastanawiać się godzinami, który krem jest dla mnie odpowiedni, nikt nie zmusza mnie do kupna, bo sama wybieram co chcę kupić.

 

Nie chciałabym się rozpisywać, ale dodam też, że AVON to też moja pierwsza praca. Poczatki oczywiście nie były swietne, ale z czasem się polepszyło. Teraz mam stałe klientki, chociaż i tak większość kosmetyków zamawiam dla siebie (żele pod prysznic, szampony, kremy, kosmetyki kolorowe, itp).

 

Dlaczego proponuję wam AVON? Wiem, że będąc w depresji człowiek nie ma chęci na nic, ale uwierzcie mi, że mimo, iż dostaję paczki od 11 lat to zawsze z utęsknieniem czekam na kuriera, zawsze przeżywam te same emocje przy otwieraniu paczki, rozdzielaniu kosmetyków, przeglądaniu nowego katalogu, sprawdzaniu nowych kosmetyków. Jest to moja pasja właściwie. Zamówienia składa się w prosty sposób, przez internet. Dostawy są całkowicie za darmo (chyba, że wybieramy kurierem to wtedy paczka kosztuje jedyne 9,90 zł). Nerwica? Nie lubisz wychodzić z domu? Nie możesz ustać w kolejce do kasy? Boisz się robić zakupy? AVON jest dla Ciebie, tu nie ma kolejek, nie ma stania do kasy, nie ma wychodzenia z domu (chociaż to jest jak najbardziej wskazane). Rachunki można płacić przelewem.

 

Tak naprawdę nic nie tracisz, a zyskać możesz bardzo wiele. Nie ponosisz absolutnie żadnych kosztów. Na "dzień dobry" dostajesz ode mnie całkowicie za darmo pakiet startowy, ktory zawiera podstawowe materiały do rozpoczecia "pracy" (katalogi, formularze zamówień, ulotki informacyjne itp). Dodatkowo jako nowa konsultantka bierzesz udział w programie TPS (Twój Pewny Start), podczas ktorego w pierwszych katalogach otrzymujesz prezenty od firmy (są to kosmetyki).

 

Jak juz wspominałam, nie chcę się rozpisywać, jeśli ktoś z was jest zainteresowany to proszę pisać pw, jeśli macie pytania to odpowiem na każde. Oferta nie jest skierowana wyłącznie dla kobiet. Z opowiadań wiem, że mężczyźni radzą sobie równie dobrze (o ile nie o wiele lepiej) niż Panie. No przyznajcie, czy jeśli jakiś mężczyzna powie, że bardzo ładnie nam w tym odcieniu błyszczyka to czy tak łatwo będzie nam zrezygnować z kupna go? ;)

 

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do współpracy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×