Skocz do zawartości
Nerwica.com

Emdr w Polsce i Zielonej górze


Nieznajomy1967

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Czytelników.

Chciałem się podzielić swoimi dotychczasowymi przeżyciami. Mam 42 lata i poważne problemy z moją psychiką od mniej więcej 5 lat. Próbowałem najróżniejszych sposobów min. psychoterapii. Moje spotkania trwały jakieś 2-3 lata i przyniosły zero pozytywnych rezultatów , a straciłem masę pieniędzy i wiarę w nią. Równocześnie korzystałem z wizyt u psychiatrów. Jeździłem po całej Polsce. Byłem wielokrotnie w Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu i u specjalistów w rodzimej Zielonej górze. Efekt identyczny jak z psychoterapią. Próbowałem głodówek leczniczych, technik relaksacyjnych i medytacji poprzez Jogę. Wszystko tak naprawdę na nic lub na bardzo krótką metę.

Czuję się prawie cały czas totalnie wypalony i ciągle widzę bezsens mojego życia. Nadal jednak mam zrywy i próbuję walczyć z moją chorobą.

Od jakiegoś czasu sporo czytałem o technice EMDR. Czy jest może ktoś, kto zna ją w praktyce ? W necie jest mało rzetelnych informacji nie polegających na kopiowaniu, a o specjalistach praktykach w ogóle nie słyszałem. Jest w Was może jakiś praktyk, który wie jak mi pomóc ?

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×