Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich bardzo serdecznie


novicjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapewne sie domyslacie nie trafilem tu przypadkiem. Od 4 miesiecy mam powazny problem, jak sie wowczas dowiedzialem mam zespol depresyjno-lekowy (w co zabardzo nie dowierzam). Szczegoly opisze w jakims watku.

 

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

 

Ok opisze to tutaj. Zaznaczam, ze troche to niemoralne i zaznaczam, ze zdaje sobie sprawe ze b. zle postapilem i nie musye dodawac jak bardzo zaluje.

Otoz jakies piec miesiecy temu odwiedzilem (w stanie upojenia alkocholowego) agencje towarzyska. Wydazenie mialo miejsce w Polsce (gdzie mieszkala moja zona - akurat wyjechala) ja mieszkam i pracuje w brukseli. Po powrocie do Belgi zaczal sie koszmar. Oczywiscie nieprzespane noce, wyrzuty sumienia, placz. Jakis tydzien pozniej zaczal pojawil sie stan podgoraczkowy. Ja od razu ze to HIV, zaczalem robic test za testem - do tej pory 12 wszystkie negatywne, ostatni 4 miesiace od tego fatalnego momentu. Po przyjezdzie do Polski powiedzailem zonie o wszystkim. Jakies 4 tygodnie pozniej pojawila sie drozdzyca w jamie ustnej, potem zapalenie gardla, straszne pocenie w nocy i w dzien. Stan podgoraczkowy minal po 6 tygodniach. Potem mialem wachania temperatury 36 37,2. Do tej pory jest straszne zmaczenie, cos w rodzaju otepienia, swiatlowstret. Objawy wskazuja na nic innego jak na HIV.

 

Pomimo powielanych testow na HIV nic nie dalo sie zdiagnozowac wiec najblizsi wyslali mnie do lekarza psychiatry. Lekarze u ktorych robilem testy rowniez. No i psychiatra zdiagnozowal zespol depresyjno lekowy. Zapisal mi seroxat i zalaste. Przyznam, ze nieco lepiej sie czuje jenak do dawnej formy daleko.

 

Bardzo was prosze o jakiekolwiek sugestie, a moze ktos z Was mial podobna sytuacje?

 

Pozdrawiam serdecznie i wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Przede wszystkim juz robisz dobrze ze jestes leczony przez psychiatre. Ja bym do leczenia farmakologicznego dodal jeszcze psychoterapie, poszukaj jakiegos dobrego psychologa prowadzacego terapie dla osob z Twoim problemem. Ale na pewno znajdzie sie tu ktos kto doradzi Ci dokladniej co jeszcze moglbys zrobic. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×