Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aktywne wątki (bez zabaw)

Wyświetlanie tematy w Nerwica lękowa, Forum NERWICA.com, Off-topic, Witam, Oferty, Leki - Indeks leków, Leki, Nerwica natręctw, Miasta, Kroki do wolności, PTSD - Zespół Stresu Pourazowego, Kosz, Depresja i CHAD, Psychologia, Medycyna niekonwencjonalna, Pozostałe zaburzenia, Zaburzenia odżywiania, Problemy w związkach i w rodzinie, Uzależnienia, Odpowiedzi i pytania do psychologa, Zaburzenia osobowości, Twórczość, Literatura, Fotografia/Malarstwo/Rysunek/Rzeźba, Muzyka/Film, Inne, DDA/DDD, Schizofrenia, Socjologia, Zloty, Psychoterapia, Ważne tematy, Czytelnia, Dla Młodzieży i dla Rodziców, Strefa Rodzica, Strefa Młodzieży, Seksuologia, Pandemia, Psychiatria , Poradnie i szpitale psychiatryczne, Sprawy urzędowe, Leki przeciwdepresyjne, Leki przeciwpsychotyczne, Stabilizatory nastroju, Leki przeciwlękowe, Leki nasenne, Leki nootropowe, Stymulanty, Pozostałe, Regulamin Forum i Pod Lupą: Lęk i Zdrowie Psychiczne.

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Zupa jarzynowa, frytki, noga z kury, sałatka pomidorowa:-)
  3. Niestety to nie tak że Ci co straszą że odbiorą sobie życie, tego nie zrobią. To mit. Znałem kilka osób które o tym mówiły i niestety to zrobili.
  4. Ostatnia wizyta u dentysty w tym roku
  5. To, ze sie smiales ze smierci Zmija bylo podle i choroba tego nie tlumaczy. On nawet nie byl wredny wiec nie wiem co Ci takiego napisal, ze sie potem cieszyles, ze umarl.
  6. Dzisiaj
  7. ale żyjemy w kulturze gdzie pierś męska nie jest częścią intymną a piersi kobiece są (patrzcie np na strój do kąpieli jak wygląda damski a jak męski) więc chyba nie wyjdzie Zatem konkurs na damskie klaty nie może być zorganizowany...
  8. Każda nauczyła dużo o związkach i relacjach. Bo z każdą było inaczej i można było spojrzeć na wszystko z różnej perspektywy. Ale przebywanie z różnymi ludźmi uczy różnych rzeczy. Więc w sumie od każdego warto wyciągać jakąś naukę dla siebie. "Byłe" po prostu najwięcej uczą związkowych rzeczy;) Kocham Was nadal dziewczyny
  9. Kraj piękny tylko ludzie coraz głupsi.
  10. Szczerze to dobrze, że mu się nic nie stało bo takie zachłyśnięcie to może być tragiczne. Słyszałem niedawno o przypadku gdzie ktoś się tak "krzywo" napił wody, że zaczął się dusić. A że nie było nikogo w pobliżu to walcząc o życie wyszedł na korytarz w bloku, żeby ktoś mu pomógł. Finalnie nikt nie przechodził, jemu jakoś samo przeszło i udało się złapać oddech. Ale przy okazji się z tego wszystkiego posrał w gacie :S Także nie ma żartów
  11. Sigrid

    Co dzisiaj zjadłeś?

    Chałkę na śniadanie.
  12. Sigrid

    Ile śpicie?

    Dzisiaj 10 godzin.
  13. Fajna jest ta atomoksetyna. Działa na mnie wyciszająco, lecz nie zamulająco. Obniża trochę apetyt. Jednak zostanę na 40mg, bo droga jest taka terapia a biorę jeszcze atenza.
  14. Myślę o tym, że już nie myślę o śmierci. Nigdy nie miałam myśli s, ale miałam obsesję na temat śmierci. Co potem, kiedy umre,.jak to będzie. Męczyło to. Ale przeszło i żyje jak Budda
  15. No to dzisiaj już będzie książka od Lany i biografia Cobaina.
  16. Wczoraj
  17. To bardzo dużo rzeczywiście. Wyrazy współczucia
  18. Oo to niedaleko xD. Kiedyś tam na piechotę szedłem, z kumplem, około 4 godziny xd. Wyszliśmy gdzieś obok lotniska. Ogólnie dużo imigrantów haha.
  19. Dzieki, oczywiscie ubiore sie w garniturek;D
  20. Wiosnę witalam ,magnolie kwitną ,dużo wróbli było i sikorek na magnoli właśnie .Deser zrobiłam. I spać mi się chce teraz .Czas na kawe
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×