Witajcie!!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie!!!

przez Kaja 14 wrz 2005, 01:49
Witam was serdecznie. Na nerwice lekowa choruje juz od 5 lat i wlasnie jestem w trakcie 3 nawrotu. Leczylam sie kolejno seroxatem(2lata przerwy w koszmarze), asentra(1 rok przerwa w koszmarze) teraz przerabiam cital. Czy dam rade???Wiem, ze bardzo tego chce...Pozdrawiam was

przez Ania 14 wrz 2005, 09:38
My też Cię pozdrawiamy i życzymyu powrotu do zdrowia :)

Re: Witajcie!!!

przez skorpius 14 wrz 2005, 12:41
Kaja napisał(a):Witam was serdecznie. Na nerwice lekowa choruje juz od 5 lat i wlasnie jestem w trakcie 3 nawrotu. Leczylam sie kolejno seroxatem(2lata przerwy w koszmarze), asentra(1 rok przerwa w koszmarze) teraz przerabiam cital. Czy dam rade???Wiem, ze bardzo tego chce...Pozdrawiam was

czeœć! jak długo brałaœ seroxat i w jakich dawkach?? i jak długo go nie brałaœ
pozdrowionka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

odp

przez Kaja 14 wrz 2005, 16:15
Seroxat bralam dosc dlugo, bo prawie 3 lata, bralam jedna tabletke przez rok, a potem schodzilam do polowki co drugi dzien. W momencie mojego gorszego samopoczucia lekarz kazal mi zwiekszac dawki, az w koncu udalo mi sie zejsc z seroxatu i niebiore go od ponad roku. Tylko, ze moja nerwica wcale sie nie zatrzymala co wiesz juz z poprzedniego postu. Pozdrawiam.

przez Grzela 14 wrz 2005, 17:37
Ja też brałem Seroxat.Zszedłem z niego sam.Teraz biorę Efektin ale leczenie Seroxatem wspominam lepiej. Może dla tego że Efektin biorę dopiero 2 tygodnie i nie zaczšł jeszcze w pełni działać.Pozdrawiam.

Re: odp

przez skorpius 15 wrz 2005, 07:34
Kaja napisał(a):Seroxat bralam dosc dlugo, bo prawie 3 lata, bralam jedna tabletke przez rok, a potem schodzilam do polowki co drugi dzien. W momencie mojego gorszego samopoczucia lekarz kazal mi zwiekszac dawki, az w koncu udalo mi sie zejsc z seroxatu i niebiore go od ponad roku. Tylko, ze moja nerwica wcale sie nie zatrzymala co wiesz juz z poprzedniego postu. Pozdrawiam.

ja go brałem krócej, najdłużej 6 miesięcy potem rozstałem się z dziewczynš i znowu nawrót, takie niepowodzenie, teraz go biorę i jest ok, ale moje życie się zmieniło, znowu wróciłem w dawnej formie odważny i wesoły, wydaje mi się że u mnie ma to podstawy depresyjne, ale miło jest się nie bać i mam nadzieję że wszyscy sobie z tym poradzimy!!!

Sortuj wg