Witam! potrzebuję porady!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Pielgrzym 16 gru 2012, 03:45
Witam wszystkich. Nazywam się Łukasz i mam 21 lat. Nie wiem czy wybrałem dobry dział ale potrzebuję pomocy. Otóż mój problem polega na tym, że denerwują mnie rzeczy nieistotne w życiu takie jak: mlaskanie przy stole, podjadanie jedzenia w trakcie jego przygotowania. Tłumię to w sobię przez co się zamykam i nie mam ochoty z nikim rozmawiać. Ciągle rozmyślam sam nie wiem nad czym. Jestem osobą mega zazdrosną a przy tym bardzo złośliwą. Kiedy moja dziewczyna i ja mamy dzień wolny, potrafię się do niej nie odzywać. Jestem obrażony ale sam nie wiem na co. Cały dzień chodzę z zaciśniętą szczęką. Co to może byc? Powinienem się udać do specjalisty? Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 16 gru 2012, 08:22 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zmieniono dział

przez Saraid 16 gru 2012, 08:42
Pielgrzym, udaj się do specjalisty szczególnie ta zazdrość mnie niepokoi powiedz szczerze o tym co jest w TOBIE aby móc jakoś temu zaradzić.Sam się męczysz i innych swoim zachowaniem.
Saraid

przez agatriczeee 23 gru 2012, 17:17
Mam nn....nieumiem z nia walczyc..pomózcie

-- 23 gru 2012, 16:20 --

bardzo bym chciala z kims poisa ć....siedze nic nierobie tylko rozmyslam ...jestem załamana i zyje w świecie swoich chorych mysli...wykanczaja mnie...nic mnie nie cieszy...pomózcie błagam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg