Witajcie ;)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie ;)

przez Wypalony 23 sie 2006, 16:18
Witam wszystkich!
Przepraszam ze tak od razu z "grubej rury" ale... Jestem po kilku probach samobojczych,od 10 lat miewam na zmiane okresy depresji,euforii i po prostu "normalnego" zycia.Dwukrotnie probowalem psychoterapii(ostatni raz pare lat temu), przez dwa lata bylem leczony psychiatrycznie(nie szpital, ale wizyty u psychiatry raz na miesiac,dwa + leki- rispolept i lerivon). Ponad rok temu przerwalem leczenie, po prostu nie bylo mnie stac ani na leki,ani na psychiatre(leczylem sie prywatnie),a wydawalo mi sie ze juz sobie poradze sam... W efekcie pol roku temu wpadlem w kolejna ciezka depresje, probowalem sie zabic (przedawkowalem leki, zalosne i oczywiscie nieskuteczne, przez trzy dni bylem jak nacpany). Teraz znow zaczely sie nerwice, problemy ze snem, zwiekszona agresja, niestabilnosc emocjonalna...standard w moim beznadziejnym zyciu. Mam tego dosc i chcialbym sie w koncu wyleczyc, ale nie mam pieniedzy ani na leki ani na leczenie prywatne. Czy w ramach ubezpieczenia przysluguje mi jakas skuteczna terapia?Moglibyscie polecic cos na terenie Katowic?
Z gory dziekuje za rady w stylu idz do szpitala, raz w zyciu(po pierwszej probie samobojczej) dalem sie tam zamknac i nigdy wiecej tego nie zrobie. Szpital nie leczy,a jedynie izoluje chorych psychicznie, przynajmniej ja tak uwazam po pobycie tam.

przez listonosz 23 sie 2006, 16:32
czes rozumiem twoj problem szpitale nielecza ale moge sprobowac popytac sie o dobrego psychologa mam znajoma w cieszynie ale to troche daleko trzymaj sie :smile:
Miłosc zwycięża

przez atrucha 23 sie 2006, 16:34
Cześć. Dziwie się że zbagatelizowałeś leczenie. Z całą pewnością w Twoim mieście organizowana jest psychoterapia pokrywana przez ubezpieczenie. Wejdz w subforum "miasta" lub "oferty" i popytaj.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magda-27 23 sie 2006, 19:11
Wypalony witaj :)
Ja jestem z Rudy, więc nie tak daleko ;) Chodzę sobie na terapię z NFZ - u, ale tu w Rudzie. Jeżeli będziesz chciał to podam Ci numer telefonu tej poradni.
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez Wypalony 23 sie 2006, 21:53
Atrucha: zbagatelizowalem leczenie, coz... milo bylo samemu sobie wmawiac ze moze juz wszystko ok i wrocilem do "normy", glupie,fakt, ale nigdy nie twierdzilem ze jestem madry...
Magda-27: a wiesz ze sie urodzilem w Rudzie ;) dokladnie w szpitalu na Goduli...Niestety mieszkalem w Bytomiu i Katowicach, Rudy praktycznie nie znam. Ale jesli ta terapia jest skuteczna, to czemu nie, bede wdzieczny za numer, sprobowac nie zaszkodzi.
Dzieki wszystkim za szybka odpowiedz.

przez Magda-27 24 sie 2006, 09:01
Hej Wpalony widzisz jaki świat jest mały ;) Ja na Goduli rodziałm syna, a ta poradnia jest w Nowym Bytomiu, ul. Niedurnego, numer telefonu: 0322443777 . Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało tu na PW lub na gg, jak Ci wygodniej. Pozdrawiam cieplutko :)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

Sortuj wg