powitanie..

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

powitanie..

przez ago 09 lis 2009, 19:54
nazywam się Agnieszka i nie będąc oryginalna, jak zawsze zresztą.. mówię wszystkim na tym forum Dzień dobry! czuję się tak niewielka, że wstyd mi, że tu piszę, bo czuję, że nie mam prawa.. że guzik to kogo obchodzi, co napiszę.. inni mogą czuć się gorzej.. a ja? pewnie wymyślam.. pewnie szukam współczucia.. NIE!!! ja szukam pomocy.. w nic już nie wierzę.. lada dzień rzucę pracę, studia.. miłość..
czytam o waszych uczuciach, przeżyciach.. i nie wiem jak ja mam o tym wszystkim napisać..
tak czy inaczej pozdrawiam wszystkich w podobnej sytuacji.. może u Was lepiej..

[Dodane po edycji:]

oprócz depresji.. pogłębiającej się z dnia na dzień.. zastanawiam się czy nie mam jakiejś fobii.. nawet teraz.. czuje się fatalnie, bo myślę, że faktycznie nikogo nie obchodzi co piszę, inaczej ktoś by odpisał.. inni piszą tak, że otrzymują odzew.. ja nawet na to nie zasługuję.. i się do tego użalam - pewnie tak myślicie.. wszyscy..
ago

Re: powitanie..

przez bunny_wrrr 09 lis 2009, 21:37
ago witaj :smile:
nie uzalasz sie nad soba tylko szukasz pomocy - tak jak wiekszosc ludzi stad
nie ma sie co wstydzic tu sami swoi pisz smialo ;)
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez Lena88 09 lis 2009, 21:44
Cześć ago :) Witam serdecznie, tak jak mówi bunny, tu sami swoi, pisz śmiało, po to tu jesteśmy, żeby sobie pomagać, wspierać się, ale nie tylko przecież, można pogadać, pożartować :) Im nas więcej tym weselej :mrgreen: trzymaj się Słonko
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 09 lis 2009, 21:46
ago, witaj w klubie :D :D
wovacuum

przez ago 09 lis 2009, 23:01
dziękuję wszystkim.. teraz czuję, że coś wymusiłam.. czuję się jeszcze gorzej.. po przyjściu z pracy położyłam się spać, wszędzie bałagan, ja wyglądam okropnie.. zaniedbana.. jeszcze tylko pies zmusza mnie do funkcjonowania, muszę z nim wychodzić.. ale nie wiem czy za kilka dni nie zostanę w łóżku, kiedy będę musiała wstać do pracy.. urwałam kontakt ze znajomymi.. jest mi wstyd, ale też okropnie przykro, że nic nie widzą, nie wiedzą, są daleko.. pół roku temu byłam u psychiatry, stwierdził silną depresję + lęk.. przepisał leki, miałam iść na terapię, przestraszyłam się i dałam spokój.. a teraz? bagno 100 razy gorsze.. tak naprawdę, to zmagam się z tym od kilku lat i ciągle nie mam odwagi.. żyję, a raczej udaję, że żyję i doprowadzam do samodestrukcji..
ago

Sortuj wg