Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ciągłe kłótnie z dziewczyną :(


Sizar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie wiem czy dostanę tu jakąkolwiek odp. ale potrzebuje z kimś popisać bo na pogadanie nie mam co liczyć. :(

Jestem w związku ze swoją dziewczyną 3 lata i od prawie 2 się kłócimy nie żeby cały czas ale sporadycznie też nie jest choćby np. dziś pokłóciliśmy się i to mnie skłoniło w końcu żeby napisać do kogoś kto może da radę lub pocieszy nw cokolwiek dodam że wcześniej nie korzystałem za takiej opcji i zazwyczaj swoją złość tłumiłem w sobie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sizar, to chyba jestescie dosc młodymi ludźmi skoro się ciągle kłocicie, w pierwszych zwiazkach, pozniej juz sie wie czego sie powinno unikać. Brakuje tez na pewno wzajemnie troski i uczucia, skoro kłotnie sa na porzadku dziennym. Porozmawiajce szczerze czy warto to dalej ciągnać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mma to samo ze swoim facetem.. jesteśmy razem od 4 lat , 2 lata temu przeszłam terapie ,ale w dalszym ciągu jestem agresywna.

Ja bym chciała już dzieci,zamieszkać razem ale jemu się nie śpieszy i wydaje mi się,że to przez to jaka jestem. Więc po ze mną jest?

Nie chce o tym ze mną rozmawiać,w dodatku jego koledzy mówią,że jestem nie poczytalną,chorą świruską.

 

Jestem rozżalona.

 

nie wiem co Ci doradzić.. jestem zwolenniczką rozmów ale jak widać u mnie się nie da dlatego często podnoszę na niego ręke,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sizar, nie każda kłótnia w związku jest zła. Jednak zbyt częste konflikty, a przede wszystkim konflikty destruktywne, których się nie rozwiązuje, mogą doprowadzić do poważnego kryzysu. Zachęcam Cię do przeczytania tekstu: https://portal.abczdrowie.pl/porozumienie-bez-przemocy

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×