Serce!

Hasiok.

Serce!

przez Magnolia 16 wrz 2006, 09:53
Witam,wiem,że może były już posty o sercu,ale chciałabym napisać o moim przypadku.Zaczęło się jakiś miesiąc temu,przy silnym zdenerwowaniu.Później były kołatania,ucisk,nawet gdy szybcej szłam.Później zaczęłam sobie wmawiać,że napewno każdego następnego dnia bede mieć zawał(jeśli nie dziś),zrobiłam ekg wyszło dobrze,ale ciągle sie obawiam,że przy silniejszym zdenerowowaniu dostane zawału.Unikam stresu jak moge,ale za kilka dni mam egzamin i juz jestem przerażona co sie bedzie działo z sercem.Dostałam afobam doraźnie,ale nie chce go brac bo boje sie jakis objawów ubocznych typu omamy czy hiperwentylacja.Chce radzic sobie z tym w miare sama.Znacie moze jakies metody żeby "uspokoić" serce i nie wmawiać sobie ciągle choroby?
"Okłamali mnie z nadzieją,że uwierzyłem i przestanę chcieć.Muszę leczyć się na ból i strach.Gdzie jest człowiek,który z siebie sam pokaże mi jak...." (Coma-Leszek Żukowski)

przez peace-b 16 wrz 2006, 13:10
To nerwica więc jedynym sposobem jest psychoterapia lub farmakoterapia. Jeśli nauczysz się opanowywać to co jest źródłem Twojego lęku (a co za tym idzie kołatania serca) z pewnością wszystkie te objawy miną.
Beznamiętny trans, mechaniczny
Tępych zmysłów zgrzyt, genetyczny

przez snaefridur 16 wrz 2006, 17:02
Ano byly tematy o sercu wiele razy.Równie dobrze mogłas to napisać w którymś z nich.
snaefridur

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg