Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy to może być przyczyną nerwicy?


disassociative

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zdecydowałem się założyć nowy temat w związku z nurtującym mnie pytaniem. Otóż na wakacjach 2012r. przebywałem za granicą gdzie pracowałem dosc ciezko. Odżywiałem się bardzo ubogo, tzn dieta mało urozmaicona, spożywało się duże ilości alkoholu i do tego często piło się napoje energetyczne. Podczas pobytu dostałem pierwszego ataku, co pozniej zdiagnozowano jako depresja lękowa. Dziwne bo niczego się nie obawiałem, byłem pewny siebie, ogólnie szczesliwy, przynajmniej tak mi sie wydaje. Ogólnie kiedyś byłem tam nieśmiały, brakowało mi pewnosci siebie, miałem zanizona samoocene, ale z biegiem czasu sobie to wypracowałem.

 

Tak więc moje pytanie brzmi czy taki styl życia, niewłasciwa dieta i połączenie napojów energetycznych z alkoholem czy samo ich spożywanie mogły być powodem nerwicy? Czy mogło dojsc przez to do jakichs fizycznych zmian? I czy w zwiazku z tym jest to odwracalne?

 

Aktualnie zacząłem leczenie Paxtinem 20mg, chodze na psychoterapie, wczesniej zazywalem solpiryd 200mg ale wystapily skutki uboczne. Dodam ze na psychoterapii moze i poznaje na nowo samego siebie i rozwiazuje niektore problemy, ale ciezko jest mi mimo wszystko wskazac glowna przyczyne nerwicy, sam wlasciwie nie wiem czego sie boje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×