Dusza a ciało?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Dusza a ciało?

przez załamany na maxa 19 gru 2009, 18:56
Witam jestem w depersonalizacji:/ wogole czuje jakby dusza i ciało były osobno:/ wydaje mi sie ze np jedzenie,picie i wszystkie inne rzeczy nie wplywaja na moja dusze i osobowosc:/ bardzo mało jem prawie wogole nie pije a jak pije to tylko herbate i nic wiecej:/ czuje sie okropnie jestem bardzo slaby nie mam na nic siły i ogolnie. wezcie m powiedzcie jaki wplyw ma nasze cialo co musimy robic chodzi mi o to zeby wyprowadzic mnie z tego błędu bo ja caly czas sobie wkręcam ze cialo nie ma nic do rzeczy:(((:(( pmozcie.

Re: Dusza a ciało?

przez zalamka87 20 gru 2009, 10:58
a leczysz się jakoś? jest ktoś przy tobie np dziewczyna lub rodzina? przepraszam ze pytam ale mysle że na forum nikt nie da ci ty na wyjście z tego stanu, powinieneś poszukać profesjonalnej pomocy ja każdemu zawsze to doradzam bo to tak naprawdę jedyne racjonalne wyjście, mi na przykład pomaga trochę mówienie sobie że to wszystko to wymysł mojej głowy bo realnie tak nie jest trzymaj sie

[Dodane po edycji:]

miało być recepty :)

przez Joaśka 20 gru 2009, 11:29
Również uważam, że powinieneś udać się do specjalisty (psycholog/psychoteraputa/psychiatra), tam uzyskasz najlepszą pomoc... Trzymamy za Ciebie kciuki!
Joaśka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez polakita 21 gru 2009, 14:36
załamany na maxa, chyba już wcześniej tez pisałeś że bardzo mało jesz... wiesz nasze wszystkie lęki to jedna sprawa ale jeśli nie będziesz jadł to się wycieńczysz, to zahacza o jakieś zaburzenia odżywiania i nie tylko psychika ci siada ale jeśli nie będziesz jadł to siadnie ci też ciało, więc koniecznie idź do lekarza nich coś ci poradzą bo na dłuższą metę tak się nie da!

Wydaje mi się że przypadki kiedy ludzie przestają jeść oraz kiedy mają próby samobójcze są traktowane poważniej niż inne nerwice bo wiadomo wtedy istnieje poważniejsze zagrożenie.
polakita

Sortuj wg