Skocz do zawartości
Nerwica.com

Całkowite zmiany w moim życiu.


przegrany96

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, głównie to z samym sobą... Naprawdę, obecnie znajduję się w bardzo ciężkiej sytuacji... Przejdę do sedna sprawy. Jestem strasznym domatorem, kocham swój dom, i tutaj wszystko co mam. Teraz byłem na zgrupowaniu, mieszkaliśmy tylko tydzień, a dłużyło mi się cholernie, myślałem że juz nie wytrzymam po prostu... Do tego nie wiem, czy to jest do końca to, owszem bardzo lubię piłkę nożną, ale te niektóre ćwiczenia mnie strasznie nudzą, uwielbiam grać, jeszcze raz grać. Co do gry, trener powiedział że narazie jestem za słaby.... Tylko tytaniczną pracę mogę dojść przynajmniej do poziomu tutejszych graczy... A jest to zespół nie byle jaki, to jest Szkoła Mistrzostwa Sportowego... i tym bardziej nie wiem czy to ma sens... Co do internatu, też nie wiem jak dam radę, obawiam się również tego bardzo, ale to bardzo. Po prostu taki typ człowieka jestem, strasznie wrażliwy i wgl... Np. teraz byłem na świetnych wakacjach, z rodziną, wujkiem i takie tam, było super, teraz nie mogę się otrząsnąć, że tutaj taka szarość, tam wkońcu mogłem pogadać z wujkiem, przejść, zwiedzić, fajnie spędzic czas, bo do tej pory to kompletna nuda, mieszkam na wsi, nie mam znajomych i wgl... Też mam takie pytanko, czy taka szkoła inaczej działa niż typowe LO? W sensie chodzi mi, że jest podobnie czy inaczej? Chłopaków bd. 11, dziewczyn tylko 5. Dodam, że mam tam 60 km, więc wracał będę tylko w sobotę po meczu, i niedziela w domu, a potem powrót.. Naprawdę ogromnie się boję, taki już jestem... I jeszcze te wakacje, były super, nie mogę kurde o tym zapomnieć, a jak sobie pomysle, ze to dopiero za rok to nie moge ; ( Nie mam z kim pogadać, przez to pytam Was, proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj przegrany96, ciężko komuś doradzić jak się go dobrze nie zna, a nie jest jakimś wyrazistym przypadkiem. Jeśli lubisz zdołowanych ludzi, to myślę że tu uda ci się takich znaleźć. Tylko dla lepszego kontaktu najlepiej jakbyś sam miał podobne problemy. :)

 

No właśnie i czemu tytuł wątku: "całkowite zmiany w moim życiu" ? Chcesz coś zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×