Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki a obsługa maszyn


kurek

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam 28 lat stwierdzono u mnie nerwice lękową byłem juz u pani psycholog teraz jestem po paru wizytach u psychiatry. na poczatku przepisał mi sulpiryd 50 mg dwa razy dzienie nawet zaczeło pomagac potem zwiekszył mi dawke do 100mg dwa razy dzienie ale zaczołem byc za bardzo pobudliwy i znowu mam 50mg dwa razy dzienie. Mam zrobione prawojazdy na ciezarówke teraz bede robił kurs na HDS taki dzwig na aucie do rozładunku i doktor boi sie mi przpisac cos innego zebym nie miał ospałych reakcji podczas pracy na takich urzeadzeniach, bo sie boi zebym sobie krzywdy nie zrobił ani komu innemu i ma racje. Macie moze jakies doswiadczenie z takimi lekami co nie otumaniaja i sie człowiekowi cały czas spac nie chce bo sulpiryd na poczatku nawet dobze na mnie działął ale teraz widze ze wszysko wraca. Przez nerwice nabawiłem sie prawdziwej choroby zapaleniea jelita grubego miałęm robina 4 razy kolonoskopie i za kazdym razym był stan zapalny, pozatym wiecznie mi sie wydaje ze cos mi jest i che juz wreszcie z tym skonczyc tylko zabardzo nie wiem jakie leki sa odpowiednie prosze o wasze zdanie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×