Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja Depresja


małgosiar1973

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ...Jestem Małgosia od wielu lat zmagam sie ze swoją depresją,mam też inne zaburzenia osobowości,nie jestem już młodą osobą od 93 roku biorę leki .Właściwie nawet po tylu przejściach dwóch próbach samobójczych nie wiem co mi naprawdę jest,próbuje sama siebie poznać dokładnie,ale chyba nikt tego nie potrafi...Wiem jedno zawsze czułam i czuję się młodo chociaz mam 39 lat...Całe zycie pragnąca przyjazni i oczekująca bratniej duszy Depresja przychodzi nagle kiedy psychika boli,kiedy własnie czuję stresującą samotność.Jedynym lekiem na całe zło jest od lat fluanxol i tranxene od którego niestety jestem uzalezniona...Lubię pisać o sobie lubię bez konca rozmawiać,ale z kimś kto mnie zrozumie,koszmary depresji minęły nie wiem tylko na jak długo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ...Jestem Małgosia od wielu lat zmagam się ze swoją depresją,mam też inne zaburzenia osobowości,nie jestem już młodą osobą od 93 roku biorę leki.

 

Jak to nie młodą? Jesteś tylko rok starsza ode mnie. Całe życie przed nami. Witaj.

 

próbuje sama siebie poznać dokładnie,/.../ czuję się młodo chociaz mam 39 lat...Całe zycie pragnąca przyjazni i oczekująca bratniej duszy Depresja przychodzi nagle kiedy psychika boli,kiedy własnie czuję stresującą samotność.

 

Rozwiń to, jeśli możesz. Ciekawie piszesz. Im więcej o Sobie napiszesz tym lepiej.

 

Jedynym lekiem na całe zło jest od lat fluanxol i tranxene od którego niestety jestem uzalezniona...

 

Nad tym faktycznie można by popracować. Chociaż kiedy to piszę mam w Sobie klonazepam, oraz Aurorix i parę innych.

 

Lubię pisać o sobie lubię bez konca rozmawiać,ale z kimś kto mnie zrozumie,koszmary depresji minęły nie wiem tylko na jak długo...

 

A ja lubię ludzi piszących długie posty / maile. I poznawanie nowych ludzi jest jedną z metod na to, żeby depresja nie wróciła.

Idźmy tą drogą. Chętnie bym napisał do Ciebie na priw, ale póki co , może ktoś ciekawszy ode mnie jeszcze Ci odpisze?

Dla wszystkich tych, którzy tu zajrzą w ten wątek mam off-topową nagrodę:

Link do 3 godzin kabaretów na youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=DrbS3B9yJV4&feature=related

Może poprawi to humor Małgosi, a może komuś innemu też?

-pozdrawiam - nomorewords43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×