Skocz do zawartości
Nerwica.com

nowy, stary temat


beti123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie

To moj pierwszy post na tym forum i chociaz wiem, ze temat od dawna znany, zakladam ten watek, moze ktos zwroci uwage

mam 27 lat i od roku przezywam meczarnie. nie wiem dokladnie co mi dolega, nie bylam u lekarza, probuje sie sama zdaignozowac, czytam wypowiedzi innych i moje objawy najprawdopodobniej podporzadkowac mozna pod nerwice

mieszkam za granica, mam sporo powodow do stresu, jestem rozerwana emocjonalnie miedzy rodzina, narzeczonym, polska itd, ogolnie metlik i brak jakiegokolwiek planu na zycie

zaczelo sie rok temu, jechalam sobie na noc do pracy autobusem, poczulam, ze cos sie dzieje zlego ze mna, myslalam, ze zamdleje, takie okropne uczucie, jakbym odrywala sie od rzeczywistosci... i od tamtej pory juz nigdy nie bylo normalnie.

nie bede sie rozpisywac, znacie to wszystko, w skrocie: non stop boje sie, ze umre, kazdy dzien zaczynam odpytania jak bede sie czula i jak bardzo zle, puls zazwyczaj okolo setki, zaczynam miec wizje, ze padam na podloge z atakiem serca albo ze wybucha mi normalnie glowa, leje sie krew..., w czasie atakow(najczesciej w tym zasra...m autobusie) staram sie uspokoic, oddychac, skupic na czyms innym, non stop musze powtarzac sobie, ze wszystko jest normalnie, chociaz dobrze wiem, ze nie jest. mam takie zawroty w brzuchu, jak na karuzeli, goraco itd. udaje mi sie uspokoic, ale moim najwiekszym lekiem jest to, co sie moze stac, jesli tego nie opanuje... nawet korci mnie, zeby popuscic dalej, zeby sie przekonac... to wszystko jest chore i bardzo przeszkadza mi w zyciu. zaczynam powtarzac sobie rzeczy oczywiste, gdzie jestem i co robie, zeby wmowic sobie, ze wszystko gra, ze jest tak, jak powinno i ze nic mi sie nie stanie.czy to ma sens i jak z tego wyjsc??? potrzebuje pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalna. Musisz wybrać się do lekarza. Jeśli chcesz z tym walczyć. Porównując Twoje objawy z moją własną wiedzą i doświadczeniami w temacie mogłabym (pewnie większość by mogła) napisać co Ci jest. tylko po co? Po co masz się nakręcać przez internetową hipochondrię ? Najlepsze co możesz zrobić to pomóc sobie wizytą u specjalisty. Pozdrawiam, Agnieszka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze, ze zaczyna przerazac mnie swiat, nie moge ogladac wiadomosci, boje sie konca swiata, katastrof

zdarza sie ze nie moge przestac myslec, czasem przed zasnieciem przelatuja mi przez glowe tysiace slow i obrazow, nawet rzeczy, ktore sie nie zdarzyly, potok nieposkladanych mysli.

najgorsze jest to, zenie pamietam juz, jak sie czulam zanim sie to wszystko zaczelo, ciezko mi to opisac wszystko

zawsze uwazalam sie za osobe silna psychicznie i owszem, przyjelam od zycia kilka ciosow

teraz mam po prostu przerabane, kazdy dzien to walka z lekiem, ktorego nie umiem sprecyzowac, tak bardzo chcialabym zeby bylo normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×