Skocz do zawartości
Nerwica.com

POMOCY SZKOŁA DEPRESJA DOŁEK HELP


GherD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imie Patryk lat 15... przejde do opisu mojego problemu otoz nie zdalem 1 raz powinienem byc w 2-giej ale jestem w pierwszej bardzo obawiam sie ze ta historia sie powtorzy tzn ze bede siedzial 2gi raz ze wzgledu na to ze mam same jedynki aktualnie 1 zagrozenie Matematyka ale boje sie ze dojdzie tez fizyka gdyz mam 5 jedynek ale mialem 2 na 1 semestr moim glownym problemem jest to ze caly czas mam przeczucie ze nie zdam non stop tylko to mam w glowie gdy dostaje jedynke z matematyki to juz porazka wtedy dopiero zaczyna sie odlot... chce mi sie poprostu plakac na lekcji gdy widze kolejna kartkowke z widniejaca jedynka. Mam bardzo wyrozumiala mame ale obiecalem jej ze w tym roku zdam i naprawde bardzo mi na tym zalezy to mnie przerasta ciagle jedynki na zebraniach zle zle i zle ciagle zawodze moja mame dzis dostalem jedynke bo sie odezwalem nie potrafie sie zamknac na lekcji a jak sie zamkne to tak jak dzis w ktoryms momencie cos palne i jedynka leci mam juz tego dosyc odechciewa mi sie zyc wiem ze to tylko 2 zagrozenia ale poprawka to strata calych wakacji a tym razem przelewki z mama nie bedzie... czy ktos potrafi mi pomoc nie potrafie sobie z tym poradzic jedno slowo to nie zdam... POMOCY !!! pozdrawiam Patryk... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

 

-- 09 mar 2011, 22:03 --

 

POMOCY

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaraj się słuchać nauczyciela i patrzeć na jego usta to pomaga.Mnie pomaga zapisywanie na żółtej kartce tego co mam się nauczyć,potem w szkole przypominam sobie mój ulubiony kolor-kartkę-i widze co zapisałam.

 

Mam nadzieję że pomogłam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×