Skocz do zawartości
Nerwica.com

INTERNET - PILNE!!


Gość lakuda

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś się orientuje, czy jak ma się w telefonie komórkowym, na abonament uruchomioną usługę blueconnect to czy można ową kartę włożyć do modemu i używać z niej internet na laptopie bez jakichś dodatkowych opłat? :?::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się akurat na blueconnect ale widzę 3 rozwiązania, nie napisałaś jaki masz telefon ale co tam:

1. Jeśli masz w telefonie możliwość stworzenia acess pointa to nie będzie problemu z internetem w laptopie, stworzysz sobie sieć wlan na telefonie i podepniesz się do niej laptopem samsung i9000 ma możliwość zrobienia takiego czegoś,

2. Udostępniasz połączenie internetowe za pomocą bluetootha, włączasz na telefonie bluetooth i w laptopie i w opcjach gdzieś tam musisz pogrzebać żeby to udostępnić,

3. Z przenoszeniem karty sim do modemu i laptopa nie mam pojęcia nie robiłem tak, ale bardzo możliwe że się da, no chyba że ERA blokuje taką możliwość,

;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pytanie, które powtórzyłam ( być może przeinaczyłam :roll: ) po LitrzeMaślanki..

 

 

czyli ogólnie mogę Mu przekazać, że bez dodatkowych kosztów może włożyć tą kartę z telefonu do " modemu" czy jak totam się zwie , do takiego czegoś wystającego, gdzie była karta z internetem, ale straciła ważność?

 

 

jeśli ktokolwiek rozumie, o co mi chodzi... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lakuda tak, o ile modem nie ma sim-locka na inną sieć, i o ile ma aktywowane pakiety internetowe bo jak pojedzie przez WAP to się nie wypłaci ;p

Z tego co się orientuje jak są normalnie karty SIM tylko i wyłącznie w celu korzystania z internetu i do podłączania do laptopa np. PLAY ONLINE to tam blokują właśnie taką możliwość żeby transfer przypadkiem nie poszedł inną drogą niż pakiet jaki posiada użytkownik, a jak się ma kartę SIM przeznaczoną to korzystania z telefonu to nie wiem, niech uważa kolega;p

 

P.S. Nie biorę odpowiedzialności za ewentualne poniesione koszty, informacje mogą być nieaktualne, nie prawdziwe. Żeby nie było że mi się zjedziecie na chatę z bejsbolami i każecie płacić :twisted::mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×