Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak znaleźć faceta będąc spaczonym???


toska1526923447

Rekomendowane odpowiedzi

Korat, ja też dwa razy próbowałam kiedyś przez portal randkowy,ale straciłam na te gadki tyle czasu a później nawet nie chciało mi się z tymi ludźmi spotkać. Kiedyś gadałam z jednym facetem z pół roku i zgodziłam się spotkać-ale w realu nie potrafiliśmy nawet rozmawiać.Straciłam pół roku na siedzenie przed kompem i wirtualne rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toska dlatego nie nalezy tego przeciągac. portal randkowy ma służyc do tego zeby kogos zapoznac a potem sie z nim szybko spotkac, a nie poznwac go w necie przez pół roku. to bezsens i strata czasu.

 

co do Twojej mamy to z tego co piszecie wynika ze nawet jak bedzie miała ziecia, to i tak bedzie z niego niezadowolona! także nie przejmuj sie, nawet jak znajdziesz partnera to i tak nie bedzie sie jej podobał;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

betty_boo, ma rację.

toska, Jeśli poznajesz kogoś na necie - w celach matrymonialnych, towarzyskich, to powinno się w miarę szybko doprowadzić do spotkania w realu. W ten sposób wiesz widzisz na żywo daną osobę, możesz zweryfikować swoje wyobrażenia wirtualna z rzeczywistością.

Pisanie przez parę tygodni, miesięcy - nie ma sensu i to strata czasu - wtedy się karmisz wirtualnymi wyobrażeniami. I wtedy, tak jak to było u Ciebie, nie masz tak naprawdę o czym rozmawiać z tą osobą, nie nadajecie na tych samych falach itp.

Radzę być twardym i konsekwentnym w tej zasadzie. Parę, paręnaście dni - i jeśli ciągnie Cię do tej osoby, czujesz że warto spotkać się - to spotkaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×