Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

To się domyślaj dalej :P Niespodzianki są dobre ;)

 

A tak w ogóle:

 

Biblioteka w Podkowie Leśnej ul. Błońska 50 zaprasza na:

 

promocję książki sinologa - Agnieszki Putkiewicz "Puka w Chinach" połączoną z pokazem kaligrafii.

 

Ja będę. Może ktoś ma ochotę dołączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam te posty dotyczące kolejnego spotkania i nasuwa mi się taka refleksja, mimo że was znam to zgadzam się z Fable że to wygląda trochę tak jakby się umawiała grupka znajomych na zorganizowaną zabawę i właściwie jak ktoś chce to niech wpadnie ale niech szybko da znać, bo trzeba zarezerwować miejsce, stolik, tor itp .... zapominamy chyba o tym, że to jest forum dla ludzi z różnymi problemami, fobiami itd (towarzyskie portale to gdzie indziej ;) ), którym może być trudno w środę stwierdzić jak będą się czuli w niedziele ... chodzi mi o to, że jak ktoś trafi na to forum w niedziele rano to nie pomyśli sobie "o fajnie będzie spotkanie forum to się wybiorę" tylko stwierdzi, że szkoda bo już za późno, bo trzeba było zgłosić się wcześniej i zabukować sobie miejscówkę... to takie moje przemyślenia :smile:

 

a co do spotkania to być może będę ale na 100% się nie deklaruje, nie musicie mi rezerwować miejsca najwyżej dostawie sobie krzesłko :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo zachęcające podejscie....

 

ehhh widze że się nie rozumiemy :(

 

jaki jest problem z rezerwacją stolika na wiecęj osób ?? nawet jak nie przyjdą to przeciez nic sie nie stanie.... moim zdaniem powinna byc pozostawiona swoboda dla tych którzy zdecydują w ostatniej chwili

jak chcecie zachęcic ludzi do przyjscia na to spotkanie piszac ze bedzie stolik 4osobowy a reszta jak bedzie chciała dolaczyc to bedzie siedziala osobno.... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to jest jeden tor na 1 godzinę. Jak przyjdzie więcej osób to sobie najwyżej nie porzucamy ;) Mnie to rybka ;) Stolik jest 4 - osobowy, najwyżej część będzie siedziała osobno. :)

 

 

OSOBNO? Super, wiesz. Ja myslalem ze mamy tam sie poznac ://// Eh.... chciałbym przyjść, ale nie wiem jak to bedzie wygladalo w praktyce... czesc osob z tego co pisalas zna sie jak "łyse konie". Beda mieli swoje tematy itp. Ciekawe czy te nowe osoby poczują sięswobodnie.... nie chce tu nikogo oceniac bo was nie znam, ale mam takie obawy jak czytam ze czesc osob ma siedziec osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bunny a jakie balety masz na myśli ?? :lol:

 

Fable rozumiem Twoje obawy takie sugestie dotyczące siedzenia osobno nie powinny mieć miejsca na forum dla ludzi z nerwica i depresją !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście nieprzeciętni ;)

 

Nie chodzi mi o restaurację tylko o tor, bo on jest drogi. I nie wynajmę na więcej osób skoro nie mam pewności, czy przyjdą bo za niego po prostu nie zapłacę sama. A jeśli ktoś umie lepiej zarezerwować restaurację to bardzo proszę, niech ją zmieni. 6173841

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję odwołać rezerwację w kawiarni.

A co do toru - w piątek spróbuję zarezerwować drugi. Jak przyjdzie za mało osób to sam na nim pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja też się w takim razie nie wybieram.

 

[Dodane po edycji:]

 

PS. Ponieważ nikt nie zna nazwiska Anji, więc kręgli też nie będzie (to dla mniej kumatych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×