Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mały języczek"coś na nim siedzi"problem/pomocy!


MaksymilianLopez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja mam małe pytanie nie wiem czym to jest spowodowane brakiem może witamin po stresie/nerwicy ale na moim małym języczku czuje jakby mi się "coś" przykleiło do niego :/ takie uczucie jakby został tam kawałek ryżu albo coś podobnego i to mam długo owe uczucie,nie najlepiej się z tym czuję pomoże ktoś ? co to może być ? może jakieś witaminy na to będą potrzebne ? proszę o pomoc walczę z tym od tygodni i nic :(

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy a od kiedy gastrolog zajmuje się gardłem?

 

Laryngologia - dziedzina medycyny zajmująca się, rozpoznawaniem i leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła oraz innych narządów głowy i szyi.

 

Gastroenterologia, gastrologia - dziedzina medycyny zajmująca się czynnościami i schorzeniami układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, odbytu i gruczołów trawiennych (wątroba, trzustka) oraz dróg żółciowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz pisalam,przespalam caly dzien,nie zaluje tego bo mialam kika zarwanych nocy,ale nie uczylam sie,nie czytalam,za to teraz umysl mam jasny.chyba po takim dniu,bedzie mi sie dobrze czyc,to lepsze niz uzalanie sie nad soba,ale to rozumiem,siedzialam na karku psychiatrom 10lat,bylam krollikiem doswiadczalnym,nawet mialam elektrowstrzasy w pelnej narkozie,ale po nich nie poczulam ulgi,problem tkwi w srodku,w przejsciach z dziecinstwa a nie w polaczeniach neuronow,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam małe pytanie nie wiem czym to jest spowodowane brakiem może witamin po stresie/nerwicy ale na moim małym języczku czuje jakby mi się "coś" przykleiło do niego :/ takie uczucie jakby został tam kawałek ryżu albo coś podobnego i to mam długo owe uczucie,nie najlepiej się z tym czuję pomoże ktoś ? co to może być ? może jakieś witaminy na to będą potrzebne ? proszę o pomoc walczę z tym od tygodni i nic :(

 

Pozdrawiam.

Miałem coś podobnego. Nie całkiem, ale też czułem coś dziwnego na języku. Poszedłem, trochę przypadkiem do ... dentysty. Oznajmił mi, że organizm wyczerpany, znerwicowany, osłabiony może łapać przeróżne infekcje, w tym także coś takiego jak AFTY w jamie ustnej. Przepisał jakiś specyfik na odkażanie ( chyba dentosept) i pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×