Skocz do zawartości
Nerwica.com

SAMOTNOŚĆ


Gość monika03

Rekomendowane odpowiedzi

hej jestem bardzo samotna bo przeciez nikt nie wie co sie dzieje w mojej głowie wszystko o czym marzyłam prysło jak bańka mydlana nie wymagałam wiele chciałam miec poprostu rodzie przyjaciół jeden dzien zmienił wszystko.... nie miem pojąc dlaczego ludzie którzy maja rodziny tego nie cenia.Czasami myśle ze nawet nikt by nie zauważył ze mnie nie ma.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u mnie tylko rodzina zauwazylaby:) zyje z nadzieja ze cos sie zmieni ,bo gdyby nie ona to już dawno by mnie nie było.Mam tez nadzieje ze w cudowny sposob kolejne podejscie do lekow okaze sie zbawienne w skutkach.Jaki mam wybor ? albo miec choc promyk nadzieji albo umrzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację, ci co mają rodziny i narzekają po prostu nie doceniają tego co mają... wiem po sobie bo mieszkam aktualnie z mamą i jest między nami bardzo kiepsko i sobie myślę lepiej mi było samej ale tak lepiej nie myśleć bo ludzie są darem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej jestem bardzo samotna bo przeciez nikt nie wie co sie dzieje w mojej głowie wszystko o czym marzyłam prysło jak bańka mydlana nie wymagałam wiele chciałam miec poprostu rodzie przyjaciół jeden dzien zmienił wszystko.... nie miem pojąc dlaczego ludzie którzy maja rodziny tego nie cenia.Czasami myśle ze nawet nikt by nie zauważył ze mnie nie ma.........

 

A ilu już chłopakom odmówiłaś związku? Trzeba było nie odmawiać, jak Cię podrywał fajny z charakteru i fajny z wyglądu facet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×