Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy to depresja?


VanGH96

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mam coś wspólnego z depresją? Otóż, będąc w szkole zwłaszcza, dopada mnie ogromne przygnębienie... Koledzy z klasy mnie nie akceptują, całkowicie mnie odrzucili. Nikt się do mnie nie odzywa, każdy ma już swoją grupkę, wiecie jak to jest. Ogólnie to staram się tym nie przejmować jakoś, odpuścić takie coś, w gimnazjum przeszedłem prawdziwe piekło, bo tam byłem dopiero zaszczuty, wyzywany itd... Tutaj chociaż jest tylko izolacja, bo jeszcze nie doszło do tego żeby mnie obrażali, ale już jest na wfach komentowanie przeciwko mnie itd.... Ale wróćmy do tematu. I właśnie taki przygnębiony okropnie jestem w tej szkole, w domu czasem również, szczególnie w dni wolne, bo nie mam przyjaciół i tak sobie myslę wtedy, że naprawdę jest fatalnie... Ale również, potrafią mnie ucieszyc dobre rzeczy, np jechac sie przejechac rowerem, czy sluchanie muzyki.. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem normalnym chłopakiem, potrafie pogadac. Te goscie po prostu mnie odrzucili, to sa takie kozaki troche, wiecie, poprzeklinac i wgl.... Mniejsza o to. Natomiast co do nawiązywania kontaktow, to jestem bardzo niesmialy np w stosunku do dziewczyn, nie potrafie zagadac, nawet sie popatrzec czy cos..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VanGH96, przez Internet nikt nie jest w stanie stwierdzić, czy cierpisz na depresję. Na pewno odczuwasz przygnębienie z powodu odrzucenia przez rówieśników. Naturalną potrzebą ludzi w Twoim wieku jest kontakt z kolegami/koleżankami. Każdy chciałby czuć się lubiany i akceptowany. Tobie tego brakuje, dlatego czujesz się samotny, smutny, odrzucony. Ta sytuacja na pewno godzi w Twoje poczucie własnej wartości i jeszcze bardziej pogłębia nieśmiałość. Zastanawiałeś się, by skorzystać z pomocy psychologa, np. szkolnego? Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×