Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lęk , nerwy a papierosy


Hooligan123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie nietypowe pytanie. Nie daje mi to spokoju dlatego zapytam tutaj. Palilem nalogowo papierosy od 2 lat , dziennie pol albo paczke. I od paru miesiecy wogule mnie nie ciagnie do papierosow. Nie mam potrzeby zapalic. Wiem ze palenie szkodzi i wgl i powinienem sie cieszyc ze mnie nie ciagnie. Ale nie w tym rzecz. Naczytalem sie na necie ze to moze byc objaw raka pluc itd. I zas sie nakrecam , do lekarza chce isc zrobic badania. Mam nerwice , nie biore rzadnych lekow ani nie chodze na psychoterapie. Dorywczo biore jakies leki na uspokojenie i tyle. Niewiem czy to moze byc nerwica zoladka bo , jak mam nerwy nie umie jesc , wymiotuje. Gdy pale papierosa to odrazu zbiera mnie na wymioty. Nie umie pic alkoholu bo jak biore lyka piwa to zaraz mnie dzwiga. To jest takie uczucie chocby chcial zwymiotowac a nie umie. Robilem badania krwi , wszystko w normie. Nw czy dlatego mnie nie ciagnie do palenia, niemam pojecia. Martwi mnie to. Kiedys tez mialem nerwy i palilem normalnie , odrazu jak wstalem rano musialem zapalic papierosa. Wogule mi to nie smakuje juz. Pale tylko do piwa i nic wiecej. Co to moze byc ??? Prosze kogos o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×