Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć wszystkim!!!!!


silverhand

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH, tych bardziej chorych i troszkę mniej chorych i tych już albo wogóle zdrowych.

Choruje na psychoze,paranoje,depresję,nerwicę natręctw,lekową i na schizofrenie ogólnie jak wziąść te wszystkie objawy razem no i wogóle , świadomość mam w pełni i z tym niemam problemu wiem co się wokół mne dzieje,ale mam inny troszkę tok rozumowania taki niepozorny,ale bardzo dziwny niewytłumaczę wam teraz może innym razem jak się bardziej poznamy i jak będę bardziej otwarty i jak ktoś mnie o to poprosi,żebym mu o moich chorobach opowiedział troszkę, tak wogóle jestem osobą bardzo wierzącą i praktykującą jestem katolikiem od pół roku i jeżdzę na takie zebrania ewangelizacyjne,Pismo czytam jakoś od 3,5 lat, wcześniej,jeszcze niedawno ,2 lata studiowałem PISMO ŚWIĘTĘ ze Świadkami Jehowy,i jezdziłem tam do nich na zebrania,ale zerwałem z tym bo badałem pismo dokładnie i wiem ,że niemówią do końca prawdy,pozatym interesuję się ogólnie wszystkimi religiami i mocno badam Biblię interesuję się również motoryzacją,chodzę do szkoły mechanicznej samochodowej zawodówki-3 semestr i interesuję się jeszcze kulturystyką ,mam 20 lat,noi mam nadzieję,że niezanudziłem,trzymajcie się wszyscy damy radę jak będziemy chcieli,tylko trzeba się starać i wierzyć w to.......Pozdrawiam do usłyszenia!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×