Skocz do zawartości
Nerwica.com

ChAD lekarz w Warszawie?


volta42

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę mi wybaczyć, że przyjechał do Warszawy około 6 miesięcy temu, a mój polski jest nadal źle, mając nadzieję na jej poprawę w lecie, jestem w obliczu problemu i nie wiem, gdzie pójść.

 

Byłem z przerwami Insomniac za około miesiąc teraz (bez powodu) i jestem pod uwagę wizyty u lekarza, aby dostać lekarstwa uśpienia. Próbowałem przy melatoniny, ale to nie pomogło w ogóle ..

 

Nie wiem, gdzie to bezsenność pochodzi. Miałem łagodny bezsenność, gdy byłem młodszy (teraz mam 23), ale nie tak źle / tak długo. to nawet gorzej tygodni temu, kiedy przypomniał sobie, że moja mama zaczęła mieć problemy dwubiegunowe bezsenność na 38 potem zdiagnozowano typu II po tym bezsenność na miesiąc, moja ciotka również dwubiegunowej I. więc jestem naprawdę podkreślił, że mogę się rozwijaćzaburzenia siebie .. Ja sam miałem problemy lękowe / OCD jak objawów przez wiele lat, głównie związanych z czystością. Czuję się zmęczony, ale nie aż tak, aby być uczciwym, myślę, że jestem coraz 5 godzin lub tak spać dni, czasem więcej, czasem mniej. Kiedy się 7 kolejnych godzin snu, mam drażliwy nastrój, gdy się budzę. Kiedy zrobiłem połączenie dwubiegunowego tygodnie temu, mam depresję przez dzień lub dwa i miał łagodne myśli samobójcze, ponieważ jest bipolarny jest trudne. Chociaż moja mama po rozpoczęciu leki zatrzymaliśmy objawów przez 12 lat, ale od ubiegłego roku zaczęła szybkiej jazdy na rowerze, może dlatego, że jest przed menopauzą. Ja osobiście nie wiedziałem, że była dwubiegunowa, aż w zeszłym roku, kiedy odwiedził ją z lekarzem, kiedy nawrót ...

 

Więc dość przerażony, że to, co ja świadkami początek dwubiegunowy. Jestem rozważa dzieje do psychiatry w celu ustalenia mój sen, ale również chcę psychiatrzy być przyzwoity lekarz bipolarny tak, że on / ona będzie lepiej zdiagnozować mój problem.

 

Dziękujemy za pomoc!

-----

Please excuse me, I came to Warsaw around 6 months ago, and my Polish is still bad (I used google translate), hoping to improve it in the summer, I'm facing a problem and don't know where else to go.

 

I've been intermittently insomniac for around a month now (for no reason) and I'm considering visiting a doctor to get some sleep medication. I tried taking melatonin but it didn't help at all..

 

I don't know where this insomnia came from. I used to have mild insomnia when i was younger (now i am 23) but never this bad/this long. it even got worse a week ago when i remembered that my bipolar mother started having insomnia problems at 38 then she was diagnosed with bipolar ii after being insomniac for months, my aunt also has bipolar I. so i am really stressed that i might be developing the disorder myself.. I myself have had anxiety issues/ocd like symptoms for many years, mainly related to cleanliness. I do feel tired but not that much to be honest, I think I am getting 5 hours or so of sleep a day, sometimes more, sometimes less. When I get 7 consecutive hours of sleep, I have an irritable mood when I wake up. When I made the bipolar connection a week ago, I got depressed for a day or two and did have mild suicidal ideation because being bipolar is tough. Although, my mom after starting medication stayed symptom free for 12 years, but since last year she started rapid cycling, perhaps because she's premenopausal. I personally didn't know she was bipolar until last year, when I visited her doctor when she relapsed...

 

So I pretty scared that what I am witnessing is the onset of bipolar. I'm considering going to a psychiatrist in order to fix my sleep, but I also want the psychiatrists to be a decent bipolar doctor so that he/she will better diagnose my problem.

 

Thank you for your help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One of rule in this forum say's we only speak in polish. I guess in future mod will block this thread. You shoul search in google 'psychiatra warszawa po angielsku' it means something like psychiatrist warsaw english. I search it for you and i found this, there is return of this qery:

http://www.google.pl/#safe=off&hl=pl&sclient=psy-ab&q=psychiatra+warszawa+po+angielsku&oq=psychiatra+warszawa+po+angielsku&gs_l=hp.3...25764.33339.1.33862.25.20.0.5.5.3.1353.6434.1j8j5j0j1j1j2j1.19.0...1.0...1c.1.11.psy-ab.ZtK5G6chbHE&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.45645796,d.ZWU&fp=437d58a1e3c13c22&biw=1366&bih=664

Two results of this qery

http://en.synapsis.pl/
www.psychiatra.org.pl/

Good luck!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×