Skocz do zawartości
Nerwica.com

Patologiczne kłamstwo - jak pomóc?


mattoni

Rekomendowane odpowiedzi

Bo jaki jest sens wmawiania pięciu różnym ludziom że patrzą na zielony długopis kiedy oni piszą nim po kartce i okazuje się że jest czerwony?

Musisz pogadać z Donaldem Tuskiem, on Ci to dobrze wytłumaczy, robi to samo, ale z milionami ludzi.. i jeszcze te kolory...zielona wyspa;]

 

Znam takiego gościa, ale też nie utrzymuję z nim już kontaktu. Problem w tym, że na dłuższą metę każdy takiego człowieka będzie olewał. Pamiętam, że wystarczyło powiedzieć do niego(nawet jak nie byłem pewny swego)- Zakład?! i od razu po minie było wszystko jasne :mrgreen: W naszym środowisku utarło się po prostu, że pan x to bajkopisarz i każdy miał z niego tylko kupę śmiechu. Gorzej jak mówił prawdę :roll:

No i nie miałem pojęcia, że to może być choroba... ale widzę, że w obecnych czasach każde zachowanie można podpiąć pod jakąś chorobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz pogadać z Donaldem Tuskiem, on Ci to dobrze wytłumaczy, robi to samo, ale z milionami ludzi.. i jeszcze te kolory...zielona wyspa;
To ci sie pomylilo, to kaczynski ma problem z kolorami, zreszta ogolnie bardzo zaklamany z niego czlowiek. Donald to tylko manipulant, powiedzmy, ze takim ma zawod. Cala opozycja to populisci, wiec zadna partia nie opowiadajac populistycznych bajeczek nie wejdzie do rzadu. Powiedziałbym, ze sa siebie warci, gdyby nie fakt, ze Donald wie, ze przeinacza fakty, a kaczor nie dosc, ze wieksze bzdury opowiada (czasem pod zbrodnie podchodzace) to jeszcze w to wierzy. Jemu tylko smierc chyba pomoze. ;)

 

Co do patologicnzego klamstwa, sam znam jeden przypadek. Straszna sprawa. Co gorsze to jest nawyk, klamanie w kazdej sprawie, szczegolnie tych najmniejszych. Kazdy drobiazg to klamstwo, sprawy wazniejsze juz nie zawsze ale drobnostki sa zmieniane bez powodu. Nie wiem czy da sie z tego wyleczyc, taki charakter bajkopisarza i juz. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie . mam problem Mój mąż xxxx xxxxxx to patologiczny kłamca . już nie wiem co mam zrobić potyrzebuje pomocy on ciągle i ciągle kłamie . śledzi mnie , prześladuje . chcę sie zabić . błagam o pomoc. jestem azjatką . jak sie on dowie że to napisałam to znowu nas pobije bo jest psychpatą.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×