Skocz do zawartości
Nerwica.com

moja dziewczyna daje swoj nr tel bylemu


Gość Malakh19

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam, że raczej jest Ci wierna, bo jakby miała coś większego na sumieniu, to by to tak ukrywała, że byś się nie domyślił. Paradoksalnie większość zdrad jest w związkach gdzie nikt niczego nie podejrzewa, a potem to spada jak grom z jasnego nieba. Po prostu dziewczyna lubi sobie poflirtować, jest wiele takich jak ona. Jak dla mnie to ona po prostu Ciebie nie szanuje i musisz coś zrobić, żeby w końcu zaczęła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

związek-zaufanie-miłość

 

związek-brak zaufania-problemy -awantury-chorobliwa zazdrość-klatka-koniec związku

 

ten drugi ciag bardziej do nas pasuje..

wydaje mi sie ze ten post jest juz u konca drogi...

powiedzialem co mysle na ten temat, troche to ja zabolalo..

rozmawiamy nadal, jak kiedys o wszystkim i naprawde stara sie to naprawic, przez co wiem ze mnie kocha i chce byc zemna...

mamy tyle problemow za soba, tyle w trakcie, tyle przed nami, lecz wierze ze damy rade bo kochamy sie ponad zycie:*

jest to wspaniale uczucie, ktorego byle sms, klotnie czy fochy nie zepsuja... dziwi mi sie zawsze ze po tym wszystkim, po tym co dalej niemilego mi robi(nieraz) ja nadal ja kocham..

wtedy ja tule, caluje i mowie ze to wzmacnia moje uczucie i takim czyms tego nie zepsuje...

zbyt wiele razem przeszlismy zeby tak to konczyc...

kochamy sie bardzo, ja jej pragne..ona o tym wie i jest zajebisci....

mamy tyle problemow jeszcze do rozwiazania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×